Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав


Нещодавно у світловодську МСК ім. Тузовського пройшов вже традиційний баскетбольний турнір серед юнаків 2007 року народження «Осінь-2020». Три дні гатилися…

Сім високо-рейтингових команд України з’їхалися до Світловодська. Точніше, шість: дві з Кременчука – «Нафтохім» і «Кремінь», дві з Черкас – два склади «Черкаських мавп» і Школа олімпійського резерву з Полтави. 

Тренер же світловодських «Комет» Володимир Лисак, задля того, щоб ніхто з них не сумував на лаві запасних – всіх «вигнав» на поле. Тобто розділив свою команду навпіл і стали вони «Комети-1» і «Комети-2». І не прогадав – обидві «Комети» лишень порадували свого тренера. Що особливо важливо напередодні старту чемпіонату України, у якому візьме участь ця світловодська команда.

Тож у боротьбі за 3 місце «Комети-1» упевнено, із рахунком 73:46 обіграли «Кремінь». У фіналі ж зійшлися «Комети-2» з маститими «Мавпами». Гатились – аж курява здіймалася! Та черкасці таки вирвали у наших перемогу – 92:84.

Але тренер Лисак тільки тішиться, бо програти із незначним розривом таким монстрам баскетболу, як «Мавпи» – одне задоволення… Також пан Володимир у зв’язку з карантином додає, що турнір відбувся з дотриманням усіх необхідних вимог – скринінґ та лікарі напоготові і без вболівальників на трибунах. І неодмінно дякує традиційного мецената світловодського баскетболу, власника ТМ «Королівський смак» Віктора Короля за неоціненну спонсорську допомогу.