Тіло зниклого безвісти чоловіка з вулиці Лісозаводської, що у Світловодську, знайшли у воді


Рівно за місяць до свого 73-го дня народження, 2 лютого 2021 року пішов з дому, що на вулиці Лісозаводській у Світловодську, громадянин Б. Коли він не повернувся, стурбовані родичі звернулися до поліції.

Начальник відділу поліції №1 (м. Світловодськ) Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області підполковник поліції Андрій Гулий розіслав орієнтування з фото особовому складу: пішов з дому і не повернувся чоловік, 1948 року народження, зростом 160 см, худорлявий, сивочолий. Пошуки зниклого безвісти ніяких результатів не дали. 

Аж сьогодні, 23 березня, близько 6-ї ранку до відділу поліції зателефонував один з жителів міста, який мешкає у садовому  товаристві «Аврора», і повідомив, що неподалік берега Кременчуцького водосховища, метри за 2-3 плаває труп. 

«Ми виїхали на місце події, побачили, що труп невідомого чоловіка дійсно майже прибило до берега і  звернулися до рятувальників з проханням про допомогу у вилученні тіла, що вони й зробили близько 8-ї ранку. Особу загиблого ми встановили – це був зниклий 2 лютого безвісти громадянин  Б. Ознак насильницької смерті виявлено не було. Тіло доставили у морг Світловодської ЦРЛ. Судово-медична експертиза встановить причину смерті», – розповів нашому виданню Андрій Гулий. 

17 ДПРЧ (фото)