Одна з дев'ятиповерхівок у Світловодську може обвалитися, вважають її мешканці і просять допомогти


Тривожні новини! 16 серпня у Світловодську спостерігалася злива зі шквальним вітром. Повалені дерева, обірвані електричні дроти, ріки дощової води вулицях – такі наслідки стихії. 

Заступник міського голови з питань ЖКГ Максим  Ільченко закликав народ писати йому у фейсбук, де і що відбувається, для більш оперативного усунення наслідків негоди.

Повідомлень було чимало: вул. Ювілейна, навпроти прохідної «Укртелекому», обірвані лінії освітлення; вул. Павлова, 8, обірвані дроти ЛЕП; парк, над тротуаром на дротах освітлення лежать гілки; починаючи від школи №1, дорога на «Лісозавод» завалена деревами;  «Лісозавод» без світла; за будинком №2в по вул. Бойка, біля ТП обірвало провід; на вул. Бойка гілки на дротах висять; Нове місто без світла; вул. Гагаріна 17, кабель обірваний, немає освітлення, лежать повалені дерева.  

Одне з повідомлень прийшло на адресу редакції газети.

 "Просимо допомоги! Врятуйте наш будинок!" – пише мешканка будинку №27, що  по вулиці Вадима Бойка Ірина Дідух, вона ж голова ОСББ "Орхідея 27".  

Жінка повідомляє, що вже місяць тривають роботи водоканалу біля каналізаційно-насосної станції, викопали великий котлован, але грунтова та дощова вода заповнюють його знову і знову. 

«Дорога, що веде у двір, обвалилася у цей котлован, а там кабель високої напруги. Мешканці будинку хвилюються, у деяких квартирах з’явилися ознаки просідання стін. Люди бояться обвалу!» - пише Ірина Дідух. - Підстави для занепокоєння є: відомо, що будинок стоїть на плавуні. Працівники водоканалу разом з керівниками щодня тут, намагаються щось зробити, але результату немає. Можливо, їм потрібна допомога?» 


Про результати ліквідації наслідків негоди дізнаємося і повідомимо пізніше. 

Фото Ірини Дідух