
13 липня 2020 року на сайті газети «Світловодськ вечірній» ми розмістили матеріал під заголовком «Йому потрібна наша допомога!», який переглянула рекордна кількість наших відвідувачів – 10150.
Мова йшла про матеріальну допомогу колишньому начальнику Світловодського міського відділу поліції Ігорю В’ячеславовичу Іванову на боротьбу з онкологічним захворюванням. Чимало людей відгукнулися і допомогли. Усім без винятку Ігор Іванов передає щиру подяку і бажає міцного здоров’я.
Лікування дало позитивний результат. Ігор відчув себе майже здоровою людиною, навіть зовні став виглядати молодим і струнким. Але пройшов час і підступна хвороба повернулася. Нещодавно під час чергового обстеження лікарі констатували метастази у кістках тазу.
Лікування потрібно продовжувати, а для цього потрібні великі кошти, яких немає, на жаль. Тож звертаємося до небайдужих людей: якщо у вас є можливість допомогти, перерахуйте будь-яку суму на вказані нижче карткові рахунки Ігоря Іванова. Можливо, саме ваша участь допоможе ще молодій людині одужати.
Приват Банк: 4731 2191 1559 8132
Ощадбанк: 5167 8032 0412 8370
