Добрі справи

29-05-2024, 12:55
У першій половині червня  2024 року у місті Кропивницькому  відбудеться презентація книги "Медальєр В’ячеслав Попов"  авторства відомого мецената, власника галереї «Єлисаветград» Миколи Цуканова. 
11-05-2024, 21:49
Завтра, 12 травня, об 11:00, на міському кладовищі (за колишнім "Керамічним заводом"), біля автобусної зупинки, відбудеться загальна панахида за героями Світловодської громади, які полягли у російсько-українській війні. Про це повідомляється на офіційному сайті Світловодської міської ради. 
18-04-2024, 16:20
Молодій, 30-річній жінці Єлизаветі Донець вдалося неймовірне: створити об ’ єднання волонтерів у Світловодській та Великоандрусівській громадах. Її активності, цілеспрямованості, працелюбства вистачає на те, щоб щодня надихати десятки людей на добрі справи, збирати кошти, закуповувати матеріали,
18-04-2024, 14:18
Розповідь Лариси Ляшенко – директорки Світловодського міського Палацу культури і волонтерки водночас, про чергову поїздку до наших захисників зачепила своєю емоційністю. Ми вирішили, що прочитати її повинні і прихильники «Вечірки» для розуміння того, що рухає такими активними людьми. 
30-01-2024, 21:37
Управління соціального захисту населення Світловодської міської ради отримало чергову партію гуманітарної допомоги від Благодійної організації «Благодійного фонду «Безпечне майбутнє».
5-01-2024, 16:06
“У 2024 рік - без “Укрпошти”!” - оголосила редакція газети “Світловодськ вечірній” на початку рекламної кампанії і це суттєво позначилося на кількості передплатників. Це й зрозуміло! Наша цільова аудиторія - люди старшого покоління - звикли до паперової газети, яку можна отримувати з рук листоноші
20-11-2023, 15:18
Цьогорічного жовтня громадській організації Центр активної соціально-психологічної реабілітації людей з інвалідністю "Добрада"  виповнилось 25 років.  Для людини чверть століття це рання молодість,  а для громадської організації - свідчення зрілості та стійкості прагнень. Через важку ситуацію в
14-09-2023, 10:00
Під таким гаслом 16 вересня  Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні світу.  Міська влада закликає  жителів Світловодської громади долучитися до  акції 15-16 вересня. 
3-08-2023, 12:34
Невтомна волонтерка, капеланка, художня керівниця Світловодського міського Палацу культури Марина Салабутіна повернулася з чергової поїздки на фронт разом  з подологинями Світланою Руденко та Любов’ю Горбачук, які не вперше допомагають нашим захисникам і захисницям вирішувати проблеми ніг.
22-05-2023, 22:57
Днями відомий і дуже ефективний волонтер Юрій Сичов  повернувся  з  чергової  поїздки  на  схід  України.  Дякуючи усім, хто допоміг виконати численні  замовлення наших захисників, волонтер виділив родину Олега Медяника - депутата Кіровоградської обласної ради, підприємця. 
7-04-2023, 13:43
Чоловік і чотири сина  жительки села Павлівки Світловодської міської територільної громади Лілії Фроленкової захищають Україну від російських загарбників. З однієї родини на фронт пішли п’ ять чоловіків! “Треба щось робити, щоб не збожеволіти...” - вирішила берегиня родинного вогнища і почала
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!