Добрі справи

22-05-2023, 22:57
Днями відомий і дуже ефективний волонтер Юрій Сичов  повернувся  з  чергової  поїздки  на  схід  України.  Дякуючи усім, хто допоміг виконати численні  замовлення наших захисників, волонтер виділив родину Олега Медяника - депутата Кіровоградської обласної ради, підприємця. 
7-04-2023, 13:43
Чоловік і чотири сина  жительки села Павлівки Світловодської міської територільної громади Лілії Фроленкової захищають Україну від російських загарбників. З однієї родини на фронт пішли п’ ять чоловіків! “Треба щось робити, щоб не збожеволіти...” - вирішила берегиня родинного вогнища і почала
23-03-2023, 16:04
Тренінги для осіб, які доглядають за пораненими захисниками започаткував фаховий медичний коледж імені Мухіна в Кропивницькому. Про це розповіла директор Світлана Бондарь під час звіту 22 березня.
3-03-2023, 15:51
Знаний волонтер Юрій Сичов днями повернувся з Херсонського напрямку бойових дій в українській визвольній війні проти російських загарбників, доставив необхідні речі нашим захисникам і, як завжди, дякує людям, які допомогли йому цю непросту подорож здійснити. 
24-02-2023, 15:12
З 33-річним Олександром Попічком, засновником БФ “Світловодські соколи”, ми зустрілися минулого четверга в редакції  газети “Світловодськ вечірній”, де і відбулася наша розмова про волонтерство з 2014 року і дотепер, про благодійний фонд і можливий призов до лав ЗСУ.
17-02-2023, 16:22
Мало хто знає, що починаючи з квітня 2022-го я займаюся благодійністю. А саме, проводжу безкоштовні оздоровчі тренування  у спорткомплексі ім. Анатолія Тузовського для тих, хто цього потребує. Переселенці, такі як я, місцеві жителі приходять  до зали у неділю і тренуються . 
2-02-2023, 16:44
«Світловодська міська організація Товариства Червоного Хреста України продовжує підтримувати переселенців та вразливі верстви населення» - повідомляє офіційний сайт Світловодської міської територіальної громади.
19-01-2023, 15:06
Юрій Сичов, знаний і невтомний волонтер, повернувся з чергової поїздки на фронт, коротко прозвітував і подякував тим, хто доклав певних зусиль, щоб наші захисники отримали бажане і необхідне. Ми теж висловлюємо подяку Юрію за доставку газет «Вісник Кіровоградщини» та «Світловодськ вечірній»
5-01-2023, 15:20
Забезпечення наших захисниць функціональною і зручною жіночою військовою формою – мета проєкту « #ArmWomenNow », що займається пошиттям зимової військової форми, тактичної та термобілізни для наших захисниць на передовій.   Важливу ініціативу нещодавно вирішили суттєво підтримати  подружжя Віктор
30-12-2022, 15:33
Допомога  від фермер а Володимира Івановича Грушки, його синів Сергія та Олександра цього разу на дійшла захисникам України, які воюють з ворогом на Донецьк ому напрям ку.
20-12-2022, 12:51
Три сучасні машини з автоматичною помпою для доставки води передав міжнародний комітет Червоного Хреста обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград». Про це повідомив в.о.гендиректора підприємства Олександр Пісний.
17-12-2022, 13:00
Регулярно нагадує, відправляючи на фронт маскувальні сітки, «кікімори» та інші корисні речі з 2014 року. Про історію волонтерської групи, яка нині нараховує до 50 осіб і невтомно  трудиться у міському Палаці культури 7 днів на тиждень, тобто без вихідних, розповідає керівниця  Людмила Миколаївна
14-12-2022, 13:30
Приватне підприємство  «Віктор і К », компанія  «Королівський смак » постійно допомагають людям, як до  початку повномасштабної військової агресії росії проти України, так і зараз.  Завжди приємно чути слова вдячності  від пересічних людей на адресу компанії та її керівників – Віктора Михайловича
13-12-2022, 11:50
Звіти про поїздки на фронт до захисників України знаної волонтерки Дарії Дмитрівни Ільїної завжди викликають великий інтерес у читачів, повагу до учасників експедицій та усіх «допомогайчиків» (так з любов’ю Ільїна називає тих, хто невтомно відправляє бійцям ЗСУ усе необхідне, корисне і приємне).
1-12-2022, 17:07
План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.
25-11-2022, 16:52
За тиждень після того, як українські війська звільнили Херсон, що вісіммісяців був в окупації, голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга разом із волонтерами повіз допомогу жителям міста. Розповідає, попри пережите, попри зруйновану критичну інфраструктуру, херсонцітримаються і разом із
Популярне
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Футбольний турнір пам'яті Олександра Іванушка відбудеться у Світловодську
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!