Добрі справи

19-01-2023, 15:06
Юрій Сичов, знаний і невтомний волонтер, повернувся з чергової поїздки на фронт, коротко прозвітував і подякував тим, хто доклав певних зусиль, щоб наші захисники отримали бажане і необхідне. Ми теж висловлюємо подяку Юрію за доставку газет «Вісник Кіровоградщини» та «Світловодськ вечірній»
5-01-2023, 15:20
Забезпечення наших захисниць функціональною і зручною жіночою військовою формою – мета проєкту « #ArmWomenNow », що займається пошиттям зимової військової форми, тактичної та термобілізни для наших захисниць на передовій.   Важливу ініціативу нещодавно вирішили суттєво підтримати  подружжя Віктор
30-12-2022, 15:33
Допомога  від фермер а Володимира Івановича Грушки, його синів Сергія та Олександра цього разу на дійшла захисникам України, які воюють з ворогом на Донецьк ому напрям ку.
20-12-2022, 12:51
Три сучасні машини з автоматичною помпою для доставки води передав міжнародний комітет Червоного Хреста обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград». Про це повідомив в.о.гендиректора підприємства Олександр Пісний.
17-12-2022, 13:00
Регулярно нагадує, відправляючи на фронт маскувальні сітки, «кікімори» та інші корисні речі з 2014 року. Про історію волонтерської групи, яка нині нараховує до 50 осіб і невтомно  трудиться у міському Палаці культури 7 днів на тиждень, тобто без вихідних, розповідає керівниця  Людмила Миколаївна
14-12-2022, 13:30
Приватне підприємство  «Віктор і К », компанія  «Королівський смак » постійно допомагають людям, як до  початку повномасштабної військової агресії росії проти України, так і зараз.  Завжди приємно чути слова вдячності  від пересічних людей на адресу компанії та її керівників – Віктора Михайловича
13-12-2022, 11:50
Звіти про поїздки на фронт до захисників України знаної волонтерки Дарії Дмитрівни Ільїної завжди викликають великий інтерес у читачів, повагу до учасників експедицій та усіх «допомогайчиків» (так з любов’ю Ільїна називає тих, хто невтомно відправляє бійцям ЗСУ усе необхідне, корисне і приємне).
1-12-2022, 17:07
План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. У разі тривалого аварійного відключення електроенергії, Пункти Незламності стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.
25-11-2022, 16:52
За тиждень після того, як українські війська звільнили Херсон, що вісіммісяців був в окупації, голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга разом із волонтерами повіз допомогу жителям міста. Розповідає, попри пережите, попри зруйновану критичну інфраструктуру, херсонцітримаються і разом із
23-11-2022, 11:41
«З 15 листопада, коли було оголошено акцію «Новорічний подарунок для солдата», світловодці принесли до міського Палацу культури цукерки, з яких сформовано 28  солодких подарунків», - розповідає директорка МПК Лариса Ляшенко. 
17-11-2022, 15:37
«Майже два місяці писалася історія придбання авто для мобільного та безпечного виконання бойових завдань жителями Світловодська Юрієм та Валентином, у складі 80-ої Львівської окремої десантно штурмової бригади», – так починає свою розповідь про добру справу директорка міського Палацу культури
14-11-2022, 19:09
Заступник голови обласної ради, командир батальйону «Стугна», який один із перших після розвідувальних підрозділів зайшов до звільненого Херсону, Дмитро Лінько закликає жителів Кіровоградщини допомогти херсонцям після восьмимісячної окупації. 
10-11-2022, 15:16
У приміщенні одного з найстаріших дитячих садків міста (ДНЗ №14), де компактно проживають внутрішньо-переміщені особи (ВПО), нещодавно замінили дерев ’ яні вікна на металопластикові. 
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!