До відома ліквідаторів аварії на ЧАЕС І категорії


Громадянам, віднесеним до учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії, будуть видані нові посвідчення. Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Кіровоградської ОДА.

На сьогодні Департамент уже отримав бланки посвідчень для осіб з інвалідністю з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, щодо яких установлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, віднесеним до категорії І, та розпочинає роботу щодо їх заміни.

Громадяни цієї  категорії мають звернутися до управління соціального захисту населення Світловодської міської ради і подати заяву встановленого зразка, копію паспорта та дві фотокартки (3х4см). Фахівці управління направлятимуть усі заяви з переліченими документами до Департаменту для розгляду на засіданні комісії.

Посвідчення надаватимуться уповноваженими соціального захисту населення Світловодської міської ради на підставі рішення комісії та первинних документів, які будуть зберігатися в архіві Департаменту.

Раніше управління повідомляло, що термін заміни посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, продовжено до 01.01.2020 року. Це обумовлює їхнє право отримати бланки посвідчень нового зразка і гарантує можливість безперешкодно користуватися відповідними пільгами та компенсаціями згідно з чинним законодавством.

Звертатись до УСЗН Світловодської міської ради з 05 серпня 2019 року, кабінет №15 з 8:00 до 15:30, крім суботи та неділі.

При собі мати: посвідчення ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС І категорії, паспорт, копію паспорта та дві фотокартки (3х4см). Довідки за телефоном 7-26-89.