Всі новини

Новини

Сьогодні, 15:27
Чергова екскурсія вихованців табору «Юний моряк» Центру військово-патріотичного виховання відбулася до Свято-Покровського кафедрального собору. Провів її керівник просвітницького центру, протоієрей Віталій Коваленко. 
Сьогодні, 14:39
Як повідомила нашому виданню Ірина Сапунова, провідний фахівець з питань зайнятості Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, нещодавно фахівці установи допомогли успішно працевлаштуватися двом людям з інвалідністю. 
Учора, 12:00
Гідні заробітні плати, транспорт, службове житло, комфортні робочі місця та сучасне обладнання – перший крок для забезпечення якісної медицини в Україні. Коли ми говоримо про європейський рівень медичного обслуговування, то передусім маємо створити належні умови для медичних працівників. Рух у
14-06-2019, 15:24
11 червня 2019 року на конференції сестер медичних Світловодської ЦРЛ представник Всеукраїнської служби організації інфекційного контролю Людмила Зубченко вручила відзнаку «Чиста лікарня   –  безпечна для пацієнтів»  двом відділенням лікарні. 
14-06-2019, 12:41
Дорогі світловодці, у  світлу неділю, 16 червня, ми відзначаємо одне з найвеличніших християнських свят – свято Трійці! Ще з давніх-давен наші пращури у цей день відзначали початок літа. 
14-06-2019, 12:40
Загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій Кіровоградської області (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із урахуванням цензу за кількістю найманих працівників) на 1 травня 2019р. становила 10 млн.грн або 0,4% загальної суми
14-06-2019, 12:38
Шановні віряни Світловодська та району,  у переддень затишного та величного свята Трійці, або як ще його називають Пятдесятниці, дозвольте привітати кожного з вас від імені ТОВ «Гермес Трейдінг» та колективу Світловодського річкового терміналу.
14-06-2019, 12:36
Не тільки Світловодськ не має жодного пляжу для населення! На всій території області відпочивати безпечно можна лише на семи пляжах з 33-х! Решта потребує очищення територій, завезення нового піску та інших санітарних заходів.
14-06-2019, 12:22
Шановні жителі Світловодщини,  прийміть найщиріші вітання з нагоди великого православного свята – Святої Трійці.  Свято несе в собі особливий глибокий духовний зміст та символізує триєдину Божу сутність.
14-06-2019, 11:41
Розпочався сезон канікул і літніх відпусток. Тож давайте змоделюємо ситуацію: путівки на відпочинок за кордон куплено, валізи зібрані, а до омріяного відпочинку буквально рукою подати. Ніби краще й не може бути, але в прикордонної служби може бути свій варіант перебігу подій. 
14-06-2019, 11:30
Шановні лікарі, сестри медичні та всі працівники медичної сфери! 16 червня – ваше професійне свято! Напередодні його відзначення з величезною радістю та вдячністю адресую вам найщиріші слова вітань. 
Популярне
І знову переміг «Кристал»!
У світловодських боксерів нові перемоги!
Баскетбольний турнір «Весна 2019» у Світловодську
Боксер Максим Замишляєнко – бронзовий призер чемпіонату України
Фінал чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга». Світловодські спортсменки обіграли гостей
Мультiмедиа
У друкованого видання «Світловодськ вечірній» – світле майбутнє!
Грандіозне свято влаштував завод залізобетонних виробів на честь 65-річчя підприємства
На День міста – масштабний фестиваль, концерт відомого джаз-бенду та несподіванка від нардепа Олеся Довгого!
Пам’ятнику «Борцям за Волю та Незалежність Україні» бути!
День Перемоги у Світловодську ознаменувався лише мітингом