Шановні світловодці, власівчани та учасники бойових дій!


Минає 74 роки, як 9 Травня стало для нас справжнім святом Перемоги – днем, коли чорні хмари розвіялися над нашими територіями. За роки війни Україна заплатила за свою свободу, за право жити на своїй землі більше ніж десятьма мільйонами життів своїх синів і дочок. Це надзвичайно жорстока плата за можливість жити вільно на своїй незалежній землі… Тому усім учасникам бойових дій, усім ветеранам, яких залишилося так мало, доземно вклоняюся і висловлюю найщиріші слова подяки за героїзм, за те, що не дали ворогу запанувати у нашій державі. Вічна пам'ять воїнам, кому не судилося повернутися з фронту, тим, кого не дочекалися рідні додому… 


Сьогодні на знак вдячності за подвиг наших ветеранів ми маємо зберегти мир у нашій Україні, зберегти, як це колись зробили наші пращури. 


З нагоди Дня Перемоги вітаю кожного і від щирого серця зичу міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай над нами ніколи не буде похмурих хмар і страшного свисту куль, нехай кожен день нашого мирного життя дарує нам справжнє щастя, радість та посмішки. 


З глибокою повагою 

Віктор КОРОЛЬ, генеральний директор ПП «Віктор і К»