Вітання

23-08-2021, 09:56
Шановна громадо! Дорогі співвітчизники!  Щиросердно вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу – Днем Незалежності України!
19-08-2021, 06:00
Сьогодні, 19 серпня, свій 85-й день народження святкує знана і шанована у місті людина – Алім, Васильович Пономаренко, постійний передплатник, уважний читач і дописувач газети «Світловодськ вечірній». Колектив редакції приєднується до привітання ветеранів і бажає ювіляру прожити 100 років без
6-08-2021, 18:59
Від усієї душі вітаємо колектив ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром», усіх будівельників Світловодщини, партнерів підприємства з усіх куточків України з нашим професійним святом.   
6-08-2021, 18:54
Іван Едуардович Марон – Заслужений будівельник України, генеральний директор  ТДВ «Об’єднання «Дніпроенергобудпром»  впродовж десятиліть у другу неділю серпня приймає вітання з професійним святом – Днем будівельника.
7-06-2021, 10:24
Дуже добре пам’ятаю свою першу зустріч із Світловодськом. Тоді, окрім чистого повітря та неймовірного Дніпра, я побачив, що місто готове розвиватися, йти у ногу з часом та ставати кращим для своїх жителів. 
7-06-2021, 10:24
Твоїх дорослих і маленьких жителів, усіх, хто  народився і виріс у чудовому місті енергетиків і будівельників, інженерів і науковців, вчителів і лікарів, підприємців і робітників, хто живе в місті чи далеко за його межами!
7-06-2021, 10:24
Дорогі жителі Світловодська, від щирого серця   вітаю вас з днем народження вашого чудового, завжди юного і гарного міста! Тридцять шість років тому, відколи вперше приїхав сюди та познайомився з багатьма представниками  вашого краю, для мене Світловодськ став рідним і близьким, бо нагадує мою
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!