Вітання

7-06-2024, 13:03
Один з моїх колег, Сергій Ковтуненко, який починав у «Вечірці», потім відбувся у Києві як журналіст і редактор, дивується нашій стійкості: «Ви до цього часу друкуєтеся? Усі видання, з якими я співпрацював, давно пішли в он-лайн…»  
1-06-2024, 20:54
70 років в житті міста – це молодість, коли усе попереду: нові звершення, нові плани, велике майбутнє. Але підступний агресор, який прийшов на нашу землю,  має намір перекреслити святковість цієї ювілейної дати. 
1-06-2024, 20:24
Шановні земляки !  Щиро вітаю вас з 70-річним ювілеєм нашого міста!  Це особливий день,  коли  ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу  Б атьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини.
4-05-2024, 16:08
Це найголовніше свято, яке наповнює наші серця вірою і надією на здійснення найзаповітніших мрій та очікувань. Сьогодні, коли наш народ ціною великих втрат захищає рідну землю від загарбника, усі ми продовжуємо боротися та щиро вірити в Перемогу. 
4-05-2024, 15:58
Третій рік поспіль ми зустрічаємо Великдень під час неймовірних випробувань жорстокою війною з російськими загарбниками, тож незмінно дякуємо ЗСУ за можливість жити, працювати і святкувати величне свято, яке завжди приносить у душі людей мир та спокій, огортає сімейним затишком та теплом.
30-12-2023, 19:49
Насамперед, дякуємо нашим славним Збройним силам України за те, що мужньо боронять нас від російських загарбників і надають нам можливість жити, працювати і відзначати найтепліше свято – Новий рік. 
30-12-2023, 19:41
Шановні жителі Світловодської громади, сьогодні ми перегортаємо сторінку 2023 року, року боротьби за волю і незалежність нашої країни, року болю і втрат на полі бою… Вічна слава Героям! Велика подяка живим захисникам України за те, що маємо можливість жити і працювати на рідній землі.
30-12-2023, 19:29
Цей рік був для нас непростим. Шлях, що ми пройшли, був сповнений випробувань, які зробили нас сильнішими. Відданість, стійкість та наполеглива праця стали для нас рушійною силою. Сподіваюсь, що прийдешній 2024 рік пройдемо разом, щодня отримуючи нові знання та досвід. І будемо спільно
22-12-2023, 10:46
22 грудня своє професійне свято відзначають володарі найсвітлішої професії – енергетики. З особливою теплотою зі  святом хочу привітати колектив Кременчуцької ГЕС та ветеранів галузі і побажати успіхів в їх нелегкій, але почесній праці, тепла, світла і затишку в їхніх домівках.
23-08-2023, 14:32
Завтра ми відзнчаємо 32-й День Незалежності України у своїй історії та другий — за період повномасштабної війни з росією. Сотні тисяч українців захищають свою державу та її суверенітет на фронті, щоб ми знову могли святкувати цю дату.
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!