Ще чотири відділення ЦРЛ отримали статус «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта»


23 липня 2019 року у Світловодській ЦРЛ вдруге побувала представник Всеукраїнської асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Людмила Зубченко з гарною місією. Вона вручила сертифікати «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» ще чотирьом відділення лікарні. 

Урочистий захід відбувся у конференц-залі поліклініки Світловодської ЦРЛ. Людмила Зубченко зазначила, що на сьогодні ще 4 відділення стаціонару Світловодської ЦРЛ  відповідають вимогам проекту.  Статус «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» отримали: неврологічне відділення (старша сестра медична Маргарита Нудьга); відділення терапевтичного профілю (старша сестра медична Любов Булаєнко); відділення анестезіології з ліжками  для інтенсивної терапії (старша сестра медична  Таїсія Цимбал); отоларингологічно-офтальмологічне відділення (старша сестра медична Зоя Гаркуша). 

Статус «Чистої лікарні» не є безстроковим, він буде перевірятися представниками Асоціації, і в разі негативних висновків лікарня може бути позбавлена цього звання.

Як повідомлялося раніше, Світловодська ЦРЛ одна з найперших лікарень в області стала учасником проекту «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» і в червні 2019 року цього статусу були удостоєні 2 відділення стаціонару. 

Ірина Кріпак, лікар-методист