» » Відзнаку «Чиста лікарня – безпечна для пацієнтів» отримали два відділення Світловодської ЦРЛ
Всі новини

Відзнаку «Чиста лікарня – безпечна для пацієнтів» отримали два відділення Світловодської ЦРЛ


11 червня 2019 року на конференції сестер медичних Світловодської ЦРЛ представник Всеукраїнської служби організації інфекційного контролю Людмила Зубченко вручила відзнаку «Чиста лікарня  безпечна для пацієнтів» двом відділенням лікарні. 

Відзнаку отримали акушерсько-гінекологічне відділення та операційний блок. Світловодська ЦРЛ увійшла до першої трійки районних лікарень Кіровоградської області, які удостоєні такого високого звання.

Світловодська центральна районна лікарня бере участь у проекті Всеукраїнської служби організації інфекційного контролю  «Чиста лікарня – безпечна для пацієнтів», тож адміністрацією та працівниками відділень лікарні проведена значна робота щодо забезпечення відповідності відділень вимогам проекту, а саме: дотримання європейських стандартів  оснащення кабінетів, забезпечення належного дезінфекційно-стерилізаційного режиму, виконання санітарно-гігієнічних норм та правил, застосування професійної системи прибирання   згідно діючих законодавчих  та нормативних документів МОЗ України та інше.

За результатами аудиту представником служби організації інфекційного контролю  було встановлено, що акушерсько-гінекологічне відділення та операційний блок Світловодської ЦРЛ  відповідають всім вимогам проекту. У решті відділень продовжено роботу щодо забезпечення відповідності зазначеним вимогам  аж до отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів». Медичні працівники лікарні постійно вдосконалюють свою професійну діяльність з цього напрямку, беруть участь у всеукраїнських та обласних конференціях.

Вітаємо колективи відділень з гідною нагородою та бажаємо успіхів у подальшій роботі!

Адміністрація Світловодської ЦРЛ
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Турнір з футболу триває у Світловодську
На «гіку», як на довгій ниві, або У квача на серфах з чемпіонкою Анжелікою Гарькавою
Спорт наповнює життя новим змістом!
З Іспанії – з перемогами!
Наталія Сєрая здобула чергову медаль для Світловодська!
Мультiмедиа
У День прапора нашого…
Велична картина Анатолія Татарова посіла головне місце в експозиції
Жіночий фестиваль «Я най…» відбувся у Світловодську!
«Богатирські ігри» у Світловодську – видовищно, сильно, емоційно! (ДОПОВНЕНО)
«Поліція з народом!» – оголосив Андрій Гулий на центральній площі міста