» » Відзнаку «Чиста лікарня – безпечна для пацієнтів» отримали два відділення Світловодської ЦРЛ

Відзнаку «Чиста лікарня – безпечна для пацієнтів» отримали два відділення Світловодської ЦРЛ


11 червня 2019 року на конференції сестер медичних Світловодської ЦРЛ представник Всеукраїнської служби організації інфекційного контролю Людмила Зубченко вручила відзнаку «Чиста лікарня  безпечна для пацієнтів» двом відділенням лікарні. 

Відзнаку отримали акушерсько-гінекологічне відділення та операційний блок. Світловодська ЦРЛ увійшла до першої трійки районних лікарень Кіровоградської області, які удостоєні такого високого звання.

Світловодська центральна районна лікарня бере участь у проекті Всеукраїнської служби організації інфекційного контролю  «Чиста лікарня – безпечна для пацієнтів», тож адміністрацією та працівниками відділень лікарні проведена значна робота щодо забезпечення відповідності відділень вимогам проекту, а саме: дотримання європейських стандартів  оснащення кабінетів, забезпечення належного дезінфекційно-стерилізаційного режиму, виконання санітарно-гігієнічних норм та правил, застосування професійної системи прибирання   згідно діючих законодавчих  та нормативних документів МОЗ України та інше.

За результатами аудиту представником служби організації інфекційного контролю  було встановлено, що акушерсько-гінекологічне відділення та операційний блок Світловодської ЦРЛ  відповідають всім вимогам проекту. У решті відділень продовжено роботу щодо забезпечення відповідності зазначеним вимогам  аж до отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів». Медичні працівники лікарні постійно вдосконалюють свою професійну діяльність з цього напрямку, беруть участь у всеукраїнських та обласних конференціях.

Вітаємо колективи відділень з гідною нагородою та бажаємо успіхів у подальшій роботі!

Адміністрація Світловодської ЦРЛ
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі