Оголошення

20-08-2021, 17:00
Якось так сталося, що у загальноміських заходах, присвячених 30-й річниці Незалежності України, про Ревівку не згадали. А там планується масштабне святкування з пригощанням учасників польовою кашею, зокрема. Про це повідомляє депутат Світловодської міськради Володимир Петров. 
20-08-2021, 16:55
Чимало заходів і географія їх широка. Маєте бажання заспівати Гімн України (масово) – вам до ресторану « Levee », хочете танцювати – вам на центральну площу міста, де відбудеться дискотека. Є бажання подихати сільським повітрям – можна до Великої Скельової – там вміють зустрічати гостей! Обирайте!
15-07-2021, 14:42
Наближається 30 річниця Незалежності України. Пропонуємо вам поділитися своїми спогадами, думками щодо цієї історичної події. На наш погляд, у своєму дописі було б доцільно відповісти на такі запитання: 
24-06-2021, 17:17
Крім урочистостей та спортивних заходів, плануються і розважальні. Дивіться план, складений організаційним комітетом виконкому міськради, і вирішуйте, на що витратити свій час у п’ятницю та вихідні дні. Їх у нас буде аж три, пам’ятаєте?
9-06-2021, 11:22
Народний аматорський театр "Амбіція" запрошує на інтригуючу та захоплюючу виставу "Дивна сімейка або таємний агент", яка відбудеться 11 червня о 18:00 у міському Палаці культури. Режисер - Наталія Сандрак. 
18-05-2021, 12:38
Через друковане видання «Світловодськ вечірній» ОКВП "Дніпро-Кіровоград" офіційно повідомляє про комплексну планову дезінфекцію  (гіперхлорування) магістрального районного водоводу "Дніпро-Кіровоград" у Світловодську.
6-05-2021, 17:07
Що, де і коли відбудеться 8 та 9 травня на території Світловодської міської територіальної громади під час відзначення  Дня пам’яті та примирення та  святкування  Дня перемоги  над нацизмом у Другій Світовій війні? 
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!