» Останні публікації на сайті

Останні публікації

Сьогодні, 12:44
Днями у Світловодській міськрайонній філії обласного центру зайнятості  її директор Олександр Сиромятнов та  головна державна інспекторка відділу з питань праці, зайнятості та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Кіровоградській області Інна Кривенко під час робочої зустрічі
Учора, 16:20
На Кіровоградщині триває реалізація об’єктів, включених до президентської програми «Велике будівництва». Детальніше про стан виконання робіт обговорювали під час тематичної апаратної наради в облдержадміністрації. 
23-07-2021, 12:35
Його затвердили рішенням чотирнадцятої сесії Світловодської міської ради 22 червня. Водночас  визнали таким, що втратило чинність, рішення від 20 січня про затвердження на цю посаду Віталія Федоруса. Без пояснення причин. 
22-07-2021, 21:29
Минулого тиждня були завершені роботи з благоустрою узбічь вздовж другої об`їзної дороги. Особливістю цього проекта є те, що роботи були ініційовані та організовані групою небайдужих мешканців нижньої частини міста, які згуртували інших для збору необхідних коштів.
22-07-2021, 16:07
Інформаційна кампанія щодо дискредитації головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Світловодська ЦРЛ», лікаря вищої кваліфікаційної категорії, магістра державного управління Юрія Котенка набирає обертів. Можна було б спостерігати за цим явищем мовчки, результати нам відомі
22-07-2021, 16:07
Самовільне спалювання листя та сухої трави становить загрозу для людського здоров’я, адже листя, що тліє без доступу кисню, виділяє хімічні сполуки, здатні викликати у людини різні захворювання, зокрема рак.
22-07-2021, 15:37
У неділю, 18 липня, о 9:00 у яхт-клубі «Кристал» директор Іван Юхименко, голова Світловодської міськрайонної спілки воїнів АТО Олександр Скотников та голова Великоандрусівської сільської територіальної громади Аріф Різаєв урочисто відкрили змагання. 
22-07-2021, 15:15
Як відомо, Пенсійний фонд України не стоїть осторонь інновацій, які на етапі модернізації системи надання відомчих послуг, внесли відповідні корективи до традиційних форм подання документів для призначення пенсії.
20-07-2021, 11:57
На мосту у селищі Новгородка мостобудівники сьогодні закінчують роботи з заливання перехідних плит цементобетонном у рамках програми президента «Велике будівництво».
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)