» » Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями

Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями

Активні і заповзяті автомобілісти у неділю, 27 жовтня на центральній площі міста змагалися з фігурного водіння та швидкісного маневрування. Це був традиційний захід, що бере свій початок від 2010 року, а перехідний кубок отримує переможець у пам’ять про ініціатора змагань -Ігоря Довгого, голову спортивного клубу для людей з інвалідністю «Віраж»

Світловодська об’єднана організація Товариства сприяння обороні України на чолі з Сергієм Шеховцовим була організатором змагань. Її підтримали народний депутат України Олесь Довгий, Світловодська РДА та федерація силових видів спорту «Легіон» зі службою  таксі "Легіон". 

Вітала учасників Наталія Гаврилюк, перший заступник голови РДА, сама водійка з великим стажем. Вона вручила подяки членам громадської організації ТСО України Лідії Сурковій, Володимиру Бацуну, Володимиру Таранцю, Роману Олійнику, Віктору Депутату

Майже чотири години змагалися за звання кращого водія 17 екіпажів з міста і району. Були і представники сусіднього  Кременчука та Горішніх Плавнів Полтавської області. Усі учасники виконували такі вправи як «змійка», «лілія», «круті повороти», «паркування».

Після того, як усі охочі продемонстрували свої навички, судді на чолі Сергієм Логіновим підбили підсумки, а Марина Саакян, помічниця нардепа Довгого та Сергій Шеховцов вручили нагороди, жінкам і чоловікам окремо. Тож  І місце виборола Ірина Солодовнікова, ІІ -  Юлія Швидка, ІІІ - Вікторія Павлова. Кубок пам’яті  Ігоря Довгого сьомий раз дістався  Роману Олійнику, на ІІ місце вийшов Микола Постовий, на ІІІ - Олександр Гладких. Радість перемоги додатково підсолодили символічними солодкими призами. 

Коментуючи подію, Юлія Швидка сказала: 

«За 4 роки у мене зібралася невеличка колекція кубків та медалей. Але кожен рік все одно не схожий на попередній. Цього разу мене спонукала до активної участі більша кількість дівчат, їх було аж 5!  А це значить, що до адреналіну і звичайного хвилювання, додалося бажання поборотися за призові місця. Дякую за чудовий день і вечір моїм близьким і рідним, усім, хто підтримував мене, вірив у мене  і просто був поряд!»
«СВ»
[img]
[/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Антон Пустовіт повернувся!
Мультiмедиа
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"