» » Скільки відсотків у партій?

Скільки відсотків у партій?


На це запитання зажадала отримати відповідь наша читачка Надія Мальцева. «Чому цю інформацію ніде не оприлюднили? Було б цікаво знати, щоб розуміти настрої людей. Про переможців перегонів ми знаємо, а як підтримали решту партій?» – розмірковує депутатка міськради сьомого скликання. Ми звернулися до голови Світловодської ТВК Сергія Гайдука і отримали цю інформацію. Дивіться і аналізуйте!  

Світловодська міська організація ПП «ПАРТІЯ ШАРІЯ» отримали підтримку у 3,60% виборців, які взяли участь у голосуванні. Територіальна організація політична партія «Опозиційний блок» здобула прихильність 4,74% виборців. Кіровоградська територіальна організація Політична партія «Європейська Солідарність» отримала 11,12% голосів. Світловодську міську організацію ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ» підтримали 9,26% виборців. Кіровоградську обласну організацію Всеукраїнське об’єднання «Свобода» підтримали 4,31% виборців. Кіровоградська територіальна організація «Радикальна Партія Олега Ляшка» здобула лише 2,02% голосів. Кіровоградська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» отримала підтримку 17,42% виборців. З незначним відривом від неї йде Кіровоградська обласна організація політичної партія Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина» – 17,34%. Кіровоградська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» набрала 5.48% голосів. За Кіровоградську регіональну організацію ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» віддали свої голоси 15,14% виборців. Світловодська міська організація ПП «Пенсіонерів України» виборола 3,10% голосів, Кіровоградська територіальна організація ПП «Наш край» – 4,87% , Кіровоградська обласна організація ПП «Народний Рух України» отримала 1,54% голосів виборців Світловодської ОТГ. 

У відповідгності до виборчого законодавства, партії, які не подолали 5% бар’єр, не отримали у складі Світловодської міської ради жодного депутатського мандата. Решта партій поділили 34 депутатських місця пропорційно за складним розрахунком. Отже, як ми вже повідомляли, у  міськраду увійдуть 5 депутатів від «Європейської Солідарності», 4 – від ПП «Сила і честь», 8 –  від «Слуги Народу», 7 – від «Батьківщини», 7 – від ОПЗЖ, 3 – від ПП «За Майбутнє». Разом – 34 депутати. 

Списки депутатів до цього часу уточнюються. 

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська