» » Скільки відсотків у партій?

Скільки відсотків у партій?


На це запитання зажадала отримати відповідь наша читачка Надія Мальцева. «Чому цю інформацію ніде не оприлюднили? Було б цікаво знати, щоб розуміти настрої людей. Про переможців перегонів ми знаємо, а як підтримали решту партій?» – розмірковує депутатка міськради сьомого скликання. Ми звернулися до голови Світловодської ТВК Сергія Гайдука і отримали цю інформацію. Дивіться і аналізуйте!  

Світловодська міська організація ПП «ПАРТІЯ ШАРІЯ» отримали підтримку у 3,60% виборців, які взяли участь у голосуванні. Територіальна організація політична партія «Опозиційний блок» здобула прихильність 4,74% виборців. Кіровоградська територіальна організація Політична партія «Європейська Солідарність» отримала 11,12% голосів. Світловодську міську організацію ПП «СИЛА І ЧЕСТЬ» підтримали 9,26% виборців. Кіровоградську обласну організацію Всеукраїнське об’єднання «Свобода» підтримали 4,31% виборців. Кіровоградська територіальна організація «Радикальна Партія Олега Ляшка» здобула лише 2,02% голосів. Кіровоградська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» отримала підтримку 17,42% виборців. З незначним відривом від неї йде Кіровоградська обласна організація політичної партія Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина» – 17,34%. Кіровоградська обласна організація ПП «ЗА МАЙБУТНЄ» набрала 5.48% голосів. За Кіровоградську регіональну організацію ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» віддали свої голоси 15,14% виборців. Світловодська міська організація ПП «Пенсіонерів України» виборола 3,10% голосів, Кіровоградська територіальна організація ПП «Наш край» – 4,87% , Кіровоградська обласна організація ПП «Народний Рух України» отримала 1,54% голосів виборців Світловодської ОТГ. 

У відповідгності до виборчого законодавства, партії, які не подолали 5% бар’єр, не отримали у складі Світловодської міської ради жодного депутатського мандата. Решта партій поділили 34 депутатських місця пропорційно за складним розрахунком. Отже, як ми вже повідомляли, у  міськраду увійдуть 5 депутатів від «Європейської Солідарності», 4 – від ПП «Сила і честь», 8 –  від «Слуги Народу», 7 – від «Батьківщини», 7 – від ОПЗЖ, 3 – від ПП «За Майбутнє». Разом – 34 депутати. 

Списки депутатів до цього часу уточнюються. 

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)