» » За крісло міського голови Світловодська будуть боротися 12 кандидатів

За крісло міського голови Світловодська будуть боротися 12 кандидатів


Від 25 вересня на черговому засіданні Світловодської ТВК «виборчі» двері остаточно зачинилися для претендентів як на мерську булаву, так і на депутатів-партійців.

Цього дня голова Світловодської ТВК Сергій Гайдук оприлюднив прізвища кандидатів на світловодського міського голову. Це п’ятеро самовисуванців: Віктор Макаров, Костянтин Каспров, Тетяна Рабаєва, Юрій Сапянов і Геннадій Френкель і семеро кандидатів, які заручилися підтримкою політичних партій: Роман Домбровський (ВО «Батьківщина»), Олександр Таржуманов («За майбутнє»), Євґеній Сікорський («Партія Шарія»), Іван Летюка («Сила і честь»), Андрій Іванович Маліцький («Слуга народу»), Любов Жарікова (ОПЗЖ), Руслан Степура (ВО «Свобода»).


Таким чином за світловодський «білий дім» змагатимуться 12 претендентів. Хоча їх мало би бути 13. Та буквально у переддень цього засідання самовисуванець  Андрій Віталійович Маліцький раптово зняв свою кандидатуру – про що офіційно й оголосив голова ТВК, а члени ТВК одноголосно проголосували… Тож відпала необхідність єдиного Маліцького, Андрія, який лишився в кандидатській обоймі, називати для уточнення - «Івановичем».

Також цього дня ТВК остаточно визначилася з політичними партіями і кандидатами у депутати світловодської міської ради від цих партій. А партії такі: «Партія Шарія»; «Опозиційний блок»; «За майбутнє»; ВО «Батьківщина», «Радикальна партія Олега Ляшка», «Наш Край», «Європейська Солідарність» «Сила і честь», «Опозиційна платформа «За Життя»»; «Партія пенсіонерів України»; «Слуга народу»; ВО «Свобода»; «Народний рух України». Тобто, 13 партій.

У списку кожної з цих партій, щонайменше, по 25 кандидатів. Та ми не будемо втомлювати наших читачів, перелічуючи кожного поіменно – все ще попереду.
[img][/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Саша
    Светловодск, как макет государсва под названием Украина в том смысле, что желание "руководить"данным государством-городом остается у тех, кто уже пытался несколько лет это якобы исполнять... но... Если бы не знать этих кандитатов, то голосовать просто не за кого, если,конечно, кто-то из них не увеличит "благодарность" с 200грн, как в прошлое голосование до 500 грн.
Популярне
Чи не замерзла вода у міському басейні?
Світловодські баскетболісти «порвали» усіх своїх суперників!
Хто до басейну? Вже скоро буде можна!
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Мультiмедиа
Як світловодці випробовували себе на міцність на Водохреща
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн