» » Вітаємо з перемогою винахідника Назарія Гараська!

Вітаємо з перемогою винахідника Назарія Гараська!


Переможцем обласного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Науково-технічна творчість та винахідництво» став наш земляк, учень 11 класу Центрально-українського наукового ліцею-інтернату Кіровоградської облради Назарій Гарасько. 

Якщо хочете отримати потужний заряд позитивної енергії, віри у світле майбутнє України, перегляньте відеозапис церемонії нагородження ГЕНІЇВ Кіровоградщини. Саме так назвала обдарованих юнаків і дівчат Ельза Лещенко, директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації. 


Ми попросили прокоментувати подію самого переможця Назарія Гараська. Ось що він розповів:

«Відвідувати секцію Малої академії наук учнівської молоді я розпочав ще коли навчався в восьмому класі Миронівської загальноосвітньої школи. Батьки возили мене в Олександрію до викладача, яка вже мала достатній досвід з цього питання, Піскової Світлани Вікторівни. Саме тут у мене виникла цікава ідея енергоефективного рекуператора. Розібравшись в азах наукового дослідження, вже наступного року отримав призові місця в обласному етапі конкурсу-захисту МАН, Всеукраїнському етапі конкурсу «Майбутнє України» та взяв участь у декількох міжнародних конференціях. 

Коли вступив до Центральноукраїнського наукового ліцею, то став ближче до свого обласного наукового керівника Амосова Володимира Васильовича. Минулого року посів І місце серед учасників Кіровоградщини та, незважаючи на карантинні перепони, продемонстрував свій уже новий винахід у Києві.

Порадившись з наставниками, цьогоріч вирішив удосконалити свою ідею й направити енергію не лише на охолодження, а й на утеплення житлових приміщень. Зараз готуюсь захищати свій винахід на всеукраїнському етапі. За свої перемоги вдячний батькам та педагогам-наставникам».

Вітаємо Назарія та бажаємо йому великих звершень!

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення