» » Депутат міськради Бакуменко та військовослужбовець ЗСУ Бруслик зійшлися у словесному поєдинку на центральній площі Світловодська

Депутат міськради Бакуменко та військовослужбовець ЗСУ Бруслик зійшлися у словесному поєдинку на центральній площі Світловодська


Військовослужбовець 47 окремої механізованої бригади "Магура", розвідник-кулеметник Вадим Бруслик, заручившись підтримкою Світловодської громади та своїх побратимів, вимагав від депутата Світловодської міської ради Максима Бакуменка (партія "Слуга народу") публічно вибачитись перед ним за образу його честі та гідності, за слова, які депутат висловив на його адресу у фейсбуці, та скласти свої депутатські повноваження. Депутат не вибачився, а міський голова Андрій Маліцький, який згодом долучився до цієї зустрічі, пообіцяв, що це питання буде винесено на комісію з питань депутатської етики. 

Отже, 27 липня Вадим Бруслик опублікував відеозвернення у якому звинуватив Максима Бакуменка у тому, що він дозволив собі образливо висловлюватися на адресу Вадима та його родини публічно, онлайн. Це відео набуло широкого розголосу (більше 1000 вподобайок), у численних коментарях до цього відео (до речі, їх варто прочитати) користувачі висловили захиснику України потужну підтримку. 

Крім питання про неприпустиму поведінку депутата, Вадим також говорив про кричущу проблему – сморід, який періодично відчували мешканці Хмельницького мікрорайону Світловодська. Зачепив він також і тему статків депутата Бакуменка, який, як стверджує Вадим, офіційно не працевлаштований, а вже має кілька квартир та автомашин.

Власне, про усе це Вадим говорив у своєму відеозверненні.  У коментарях до цього відео Вадим також додав скріншоти листування між ним та Максимом Бакуменком. Дійсно, Максим Бакуменко вживав чимало образливих слів на адресу захисника України. 

29 липня Вадим Бруслик вдруге звернувся до Світловодської громади, щоб подякувати за підтримку. 

"Ви навіть не розумієте, що ви для мене зробили. Ви вселили надію, що ми тут воюємо недаремно. Надія на майбутнє є! Низький вам уклін!" — подякував громаді військовослужбовець.
 

Особливі слова подяки були адресовані військовослужбовцям зі Світловодська, які відгукнулися на його відеозвернення і готові його підтримати. 

Згодом Вадим розмістив третє відеозвернення у якому він запросив депутата міської ради, голову фракції "Слуга народу" у міській раді Максима Бакуменка та міського голову Андрія Маліцького на особисту зустріч із ним на центральній площі міста 4 серпня, о 14:00. 

Отже, день зустрічі, 4 серпня. На центральній площі міста, з якої Світловодська громада проводжає в останню путь полеглих воїнів, більше години під пекельним сонцем стосунки публічно з’ясовували військовослужбовець та депутат. Як взагалі таке сьогодні можливо?! Питання, яке взагалі не мало б виникнути, було винесене на широкий загал, набуло розголосу, підбурило громаду. Через це окремі представники громади, які прийшли підтримати Вадима, періодично не стримували своїх емоцій та буквально переходили на крик. 
Питання появи смороду, який періодично відчувають мешканці Хмельницького мікрорайону міста, також обговорювалося на цій зустрічі. З метою пояснення складності процесів роботи підприємства, на зустріч з Вадимом Брусликом та громадою також завітав керівник цього підприємства — меценат та волонтер Василь Квіташ. Він повідомив, що роботу з переробки соняшникового шроту тимчасово призупинено. За більш сприятливих погодних умов підприємство продовжить свою роботу. Власне, про це Василь Квіташ розповів у своєму коментарі для нашого видання:

«Ми з військовим поговорили, він зрозумів мене, я зрозумів його. Були емоції…Дійсно, до мене на переробку «приїхав» зволожений соняшниковий шрот з іншої області. Я хотів його повернути, але водії заперечили і пообіцяли висипати його під парканом підприємства. Було прийнято рішення приймати і переробляти. Під час сушіння появився сморід. Народ почав звертатися зі скаргами. Була створена комісія, яку ми безперешкодно запустили на територію, відібрали проби і фахівці з області зробили висновок: шкоди для здоров’я немає. Я сам живу у цьому місті і ніколи б не дозволив собі труїти людей. На прохання мешканців міста ми припинили переробку товару, півтора тижні не працюємо Залишок є, ми плануємо його переробити за 2-3 тижні, коли буде прохолодніше, і більше це не буде повторюватися. 
Хочу зауважити, що наразі кожна копійка потрібна нашим військовим. Мене знають як людину, яка не залишається осторонь ні соціальних, ні спортивних проблем. Сьогодні я потрапив у таку складну ситуацію і хочу, щоб мене зрозуміли, а не вішали на мене усіх собак. Дякую за увагу і за розуміння».


З метою об’єктивного висвітлення цього резонансного питання, надаючи можливість висловитися кожній стороні, ми звернулися за особистими коментарями до Вадима Бруслика та Максима Бакуменка. Ось їх власні думки.

Вадим Бруслик: 

«Які результати зустрічі? Бакуменко як поводився недостойно, так і продовжує поводитися. Мер пообіцяв ініціювати питання про складання повноважень депутата Бакуменка. 
З приводу смороду я поговорив з керівником фірми. Він пообіцяв за 2-3 тижні завершити роботу і ліквідувати сморід.  
Тобто частково проблеми, які я порушив, вирішені. Залишається Бакуменко. Очевидно, ця людина не здатна навіть на вибачення. Але ж   він образив не тільки мене…   Дякую, шановна громадо, за підтримку!» 


Максим Бакуменко:


«Сьогодні зустрілися з Вадимом на площі. Поговорили, поспілкувалися.  Вважаю що даний конфлікт виник, коли до 2023 року Вадим проходив службу у місцевому відділенні поліції. Я іноді цю роботу висвітлював, йому це не подобалося. 
Усі звинувачення, які були висунуті до мене, були спростовані і не знайшли свого підтвердження.
Прикро, що діючі депутати – прогульники, які теж були на площі, консультували Вадима, як діяти, що говорити.  Вони є моїми політичними опонентами, прикро що вони використовують навіть військових у своїх політичних цілях.  Сподіваюся, що після сьогоднішньої зустрічі Вадим зробить свої висновки і ми далі будемо рухатися у спільному напрямку для перемоги нашої держави». 


Що далі? Слідкуємо, інформуємо. 

Богдан Дроздов 
Фото: Богдан Дроздов, В'ячеслав Стригун.
Більше фото та відео тут: https://svetlovodsk.com.ua/14845-bruslyk.html

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!