» » Учасники і свідок кривавої драми у Світловодській міськраді розповідають

Учасники і свідок кривавої драми у Світловодській міськраді розповідають


Про надзвичайну подію, яка сталася 4 лютого у приміщенні міськради, ми написали лише кілька слів, але резонанс був просто шалений. Ще б пак, депутат міської ради від ПП «Слуга народу», 30 - річний безробітний Максим Бакуменко, який позиціонує себе журналістом, голова громадської організації «Стаття 5» розпустив руки, внаслідок чого травмувався 69-пенсіонер, громадський діяч, депутат Світловодської райради минулого скликання Ігор Кирилов. Ми опитали обох учасників і свідка події. Читайте, що вони розповідають.  


Максим Бакуменко: «Я повязую це з Блакитним озером, 
він не хотів, шоб я там був, а я там був»


– Я вийшов з кабінету міського голови, тут підійшов Кирилов і почав мене ображати, шо якоби ми не правильно шось робимо і взагалі я не такий, як треба. Він почав ображати і нецензурно виражатися. Я запропонував йому: «Давай обговоримо все спокійно», а він почав мене хватати за курточку. Я відштовхнув його руку: «Заспокойся, шо ти робиш, шо ти од мене хочеш?» Це вже не перший раз. Я пов’язую це з Блакитним озером, він не хотів, шоб я там був, а я там був. Він там участвує у якихось не зовсім чистих справах. Я з ним ніяких справ не маю. Я вийшов, пішов униз, а він: «Максим, шо ти там пишеш в інтернеті?» Йому не подобається моя діяльність. Я розмовляв по телефону і пішов сюди (до редакції. Ред.) Він почав мене знову ображати, дьоргати за курточку і сумку. Я його відштовхнув за руку.  Він каже, шо він упав, я не бачив шо він падав, я його тіпа ударив. Він викликав поліцію. Я дав пояснення, все як було. Хлопці, які сиділи там (біля приймальні, за 20 метрів від місця події. Ред.) бачили усе, як було, там був Саша Скотніков. Вони дали пояснення. Григорій Соколенко: «Я намагався попередити, що цей вчинок закінчиться кримінальною справою, а він мені: «Не безпокойся!» 
Григорій Соколенко на місці події показує як саме все відбувалося.

– У четвер, 4 лютого, близько 11-ї  обидва (учасники події. Ред. ) стояли біля дверей приймальні міського голови і говорили на підвищених тонах. Були у масках, я не знав хто вони, але зробив їм зауваження, мовляв, треба культурніше поводитися, тут відеокамери,  візьміть себе в руки. Ці двоє перемістилися вглиб коридора до редакції газети. Через кілька хвилин я несу драбину, щоб саме тут розпочати доручену роботу, і   помічаю неадекватні дії з боку молодого, він розмахнувся і вдарив кулаком старшого. Той від удару впав на підлогу. «Ви що з ума зійшли, що за поведінка? Такі грубі розборки в адміністративній будівлі. А ну геть звідси!» - звернувся я до молодого.   Я, як колишній співробітник міліції,  добре знаю, що це пахне криміналом. Старший пішов, ледве пересуваючи ногами на третій поверх, а молодик залишився і каже мені: «А що я повинен був робити?» Я намагався йому розказати як треба ставитися до старших людей і що його вчинок закінчиться кримінальною справою, а він мені неодноразово: «Не беспокойся!» Це ж треба, на «ти» і запросто, мені 62, йому 30 років. Потім приїхали поліцейські, стали опитувати молодого, біля нього увесь час стояли ще двоє молодих, які не були свідками події. Склали протокол і поїхали.  Лише після того, як я заявив потерпілому, коли його вели під руки по східцях, що буду свідчити, після обіду поліцейські опитали і мене. Розказав усе, що зараз розповідаю вам. 


Ігор Кирилов:  «Бакуменко повинен відповісти перед законом» 
– У четвер, 4 лютого, я зайшов до міськради, щоб поінформувати міського голову Андрія Маліцького та редакцію газети «Світловодськ вечірній» про результати моєї поїздки до обласної державної адміністрації з приводу проблем, пов’язаних зі сміттєзвалищем. 15 лютого відбудеться суд, наслідком якого може бути великий штраф за неналежне його утримання або ж закриття. Треба щось робити, адже від цього об’єкту потерпають люди, зокрема мої односельці з Вільного. 

Під дверима приймальні міського голови побачив Максима Бакуменка і спитав його, яке він має право паплюжити мене у соціальних мережах. Усі його звинувачення не мають нічого спільного з реальністю. У відповідь почув нахабне: «Я тебе урою!» і таке інше. Я не втримався,   теж наговорив йому образливих слів і пішов по коридору у напрямку редакції. Він мене наздогнав і почав провокувати на бійку. Я не піддався, бо пацан мені в онуки годиться, і тут раптом отримав такий удар в груди, що не втримався на ногах і вдарився об кут дверного отвору обличчям, вибив палець, пошкодив ніс, кров залила маску, хлюпнула на підлогу і навіть долетіла на підвіконня. Нічого цього я спочатку не помітив, бо шалено здивувався – такого ще не було за все моє життя, щоб депутат міськради дозволяв собі таке безчинство. Штовхнув, я упав, а він стояв наді мною і посміхався, навіть руки не простяг, щоб допомогти піднятися. Інші люди допомогли і викликали поліцію, але мені було так погано, що довелося не чекати правоохоронців, а зразу їхати до лікарні. 

Вже у лікарні мене обстежили, виявили черепно-мозкову травму, струс мозку і тиск 240/120.  Тепер вимушений лікуватися…

Отямившись я написав заяву до поліції, бо вважаю, що Бакуменко скоїв злочин. Розраховую, що дії мого кривдника нарешті будуть справедливо оцінені. 

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
3 коментар ів
 1. Сергій
  Чомусь більше хочеться вірити Кирилову бо сам собі він аж ніяк не зміг би нанести таких ушкоджень.А от Бакуменко "Борець за справедливість" із "Статті 5" скоріше за все Дволикий Янус: на словах одне,а на ділі-зовсім інше. Загалом як і усі "слуги...."😢
 2. Buharin
  Слуги урода во всей красе.
  Статья значит? 5? Не знаю, не знаю. За это столько не дадут, но если будет и дальше продолжать в том же духе, может и заработает.
 3. Анна Андреева
  ПРИВИТАЙТЕ ВСІХ, Я БУДУ ЛЮБИТИ ПОДІЛИТИСЯ СВІДЧЕННЯ ВСІМ ВСІМ, .. кілька місяців тому мій чоловік залишив мене заради іншої леді. Я його так люблю, і все, про що я міг думати, - це самогубство. Я спробував кілька способів, але жоден не зумів. Я вирішив читати в Інтернеті та читати про заклинання та заклинання. Я спробував, я втратив багато грошей, але це був той самий результат. Я майже здався, поки не зустрів доктора Алабу, заклинателя Заклинателя, який переконав мене в успіху, і я прочитав коментарі людей на його веб-сайті. Я скептично ставився до нього, оскільки згубив багато грошей. він запевнив мене, що його робота на 100% хороша, і коли я спробував, то був такий щасливий, бо мій чоловік повернувся до мене додому ... Зараз мій чоловік дуже слухняний і любить мене більше. Зараз я вагітна 2 місяці, і я щаслива, що він у мене є у своєму житті. Я порадив би вам звернутися до цього потужного майстра заклинань, який дав мені другий шанс на щастя і любов, я спробував кілька заклинань, і жоден з них не зумів. Якщо хтось може допомогти вам повернути любов і направити вас у пошуках життєвих рішень, це він. Зв’яжіться з ним безпосередньо за адресою -Email- dralaba3000@gmail.com ...... Ви також можете надіслати Whatsapp на +2349071995123. Вітаємо .. 😘 😘
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення