» » Волейболістки Світловодського Ліцею сучасної освіти «Інтелект» гідно представили Кіровоградщину

Волейболістки Світловодського Ліцею сучасної освіти «Інтелект» гідно представили Кіровоградщину


Команда волейболісток комунального закладу «Ліцей сучасної освіти «Інтелект» (колишні школи №2,3,8), отримавши перемогу у районному та обласному етапах, стали учасниками фінального етапу спортивних змагань Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч» у м.Києві, що відбувся 13-16 червня 2024 року, де успішно і гідно представили Кіровоградщину. 

Команда наших дівчат під керівництвом вчителів фізичної культури Ігоря Дмітрієва та Сергія Головка, у складі:   Семерій Валерія, Семерій Ніка, Бирилова Анастасія, Бричко Каріна, Марченко Марія, Сичевська Марія, Заєць Амелія, Костюченко Мілана, Миронюк Варвара, показала себе професійно і яскраво.

У першій грі обіграли команду з Києва. Наступна гра принесла перемогу дівчаткам із Запоріжжя,  а нашим спортсменкам - досвід, наполегливість  і мотивацію.

«Змагання такого формату проводилися вперше, дівчата пройшли довгий шлях, починаючи з міського етапу. Були ситуації з травмами, змінами складу команди, але все ж таки потрапили у фінал! - ділиться враженнями Ігор   Дмітрієв.  -  У першій грі дівчата зібрались та виклалися на всі 💯%,  що дало можливість переломити гру на свій бік і перемогти. Емоції зашкалювали! Друга гра була ще більш напружена. Наша команда зробила все, що могла!» 


Ігор Дмітрієв розповідає, що цього року організатори запропонували Олімпійську систему змагань - програв і додому. Але дослухалися до побажань учасників і заявили, що в наступному році V етап буде груповим для того, щоб усі змогли поборотися та бути в рівних умовах. Тож далі буде! 

Поїздка до Київа стала можливою завдяки меценатам - людям, яким не байдуже майбутнє нашої громади. Висловлюємо щиру вдячність за підтримку та допомогу в організації поїздки  Юрію Скічку – директору ТОВ "Світловодський річковий термінал», Ігорю Безкосному, директору ТОВ "Світловодськ Монтажсервіс», Віктору Королю – генеральному директору ПП «Віктор і К», приватному підприємцю Василю Квіташу та його друзям, Мирославу Івасюку, депутатам Кіровоградської обласної ради Михайлу Литвиненку, Олегу Медянику.

Дякуємо Управлінню освіти, молоді та спорту Світловодськї міськради за активну роботу у реалізації цього масштабного спортивного проєкту. Ми всі – єдина команда з великим українським серцем! Разом – переможемо!

Тетяна Мельник, директорка ліцею «Інтелект»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!