» » Фінал чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга». Світловодські спортсменки обіграли гостей
Всі новини

Фінал чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга». Світловодські спортсменки обіграли гостей


Упродовж 12-13 квітня Світловодськ приймав фінал чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга» сезону 20018/2019 рр. У змаганнях взяли участь дівчата 2005 р.н. і молодші з різних куточків країни – міст Запоріжжя, Чернівців, Києва та Світловодська. Честь нашого міста відстоювала команда юних волейболісток КДЮСШ № 1 (директор Василь Мороз, тренер-викладач Ірина Горобець).

У п’ятницю, 12 квітня, у міському спортивному комплексі ім.А.Тузовського зібралося чимало любителів волейболу та вболівальники. Саме на базі цього спортивного осередку і проходив фінал чемпіонату. На урочисте відкриття змагань зі словами побажань та нагородами завітав поважний гість – Президент федерації волейболу України, суддя Міжнародної категорії, один з провідних волейбольних арбітрів України та Європи Михайло Мельник. Він зазначив, що на дитячих чемпіонатах він буває дуже рідко, але зробив виключення завдяки запрошенню свого приятеля Геннадія Мельника

«Мене пов’язує з вашим місто давня дружба з моїм випускником, студентом, другом, тезкою Геннадієм Мельником. Надзвичайно радий його завзятості у розвитку волейболу і у Світловодську зокрема. Він зумів привити любов до цього виду спорту усій своїй родині. Усім би такої енергії та спортивного азарту». 

Поважний гість побажав учасницям завжди прагнути до підкорення нових вершин, взявши за приклад успіхи української волейболістки Олесі Рихлюк, яка є затребуваною спортсменкою у різних країнах світу. Принагідно, Михайло Мельник вручив грамоту федерації волейболу тренеру світловодської команди Ірині Горобець, а ініціативному Геннадію Мельнику – подяку за сприяння розвитку дитячого волейболу на Кіровоградщині. У свою чергу, господарі спортивного свята не залишили почесного гостя без подарунку. На згадку про візит до Світловодська йому подарували картину місцевого художника Анатолія Сіромахи «Кременчуцька ГЕС».

Вітали волейболісток з початком змагань і директор Світловодської КДЮСШ № 1 Василь Мороз, начальник управління молоді та спорту Неля Брусенцева та міський голова Валентин Козярчук

Відкрила марафон змагань гра наших спортсменок зі столичними волейболістками ДЮСШ № 5. Вочевидь, світловодська команда добре налаштувалася на перемогу, адже здолала своїх суперниць з рахунком 3:0. Того ж дня, їм довелося змагатися і з чернівчанками – минулорічними чемпіонами України. Цього разу, команді КДЮСШ № 1 також посміхнулася удача – 2:1 на користь світловодських волейболісток. Наступного дня, 13 квітня, наші дівчата закріпили звання кращих, виборовши перемогу у запорізьких гостей – «Спортінтернату»-ОДЮСШ. Відтак, наші спортсменки очолили таблицю результатів, виборовши 7 очок з 8 можливих. На сторінці команди КДЮСШ № 1 у Фейсбук повідомляється, що у загальній таблиці чемпіонату України «Дитяча ліга» світловодські волейболістки піднялися з 9-ї сходинки на 7-му. Зважаючи на такий розвиток подій, наша команда стала 7-ю з-поміж 18-ти команд України у своїй категорії, обігнавши за результатами команди-суперниці.
[img]


[/img]

Автор: Яна Боровська

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
І знову переміг «Кристал»!
У світловодських боксерів нові перемоги!
Баскетбольний турнір «Весна 2019» у Світловодську
Боксер Максим Замишляєнко – бронзовий призер чемпіонату України
Фінал чемпіонату України з волейболу «Дитяча ліга». Світловодські спортсменки обіграли гостей
Мультiмедиа
У друкованого видання «Світловодськ вечірній» – світле майбутнє!
Грандіозне свято влаштував завод залізобетонних виробів на честь 65-річчя підприємства
На День міста – масштабний фестиваль, концерт відомого джаз-бенду та несподіванка від нардепа Олеся Довгого!
Пам’ятнику «Борцям за Волю та Незалежність Україні» бути!
День Перемоги у Світловодську ознаменувався лише мітингом