» » У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних

У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних


14-16 листопада у Кременчуці проходив ІІ тур баскетбольного чемпіонату України серед юнаків 2006 р. н., де підопічні тренера, а також директора МСК ім. А.Тузовського Володимира Лисака перемогли у найсильніших команд Кривого рогу, Нікополя, Кременчука.

Варто нагадати, що ці його підопічні, команда КДЮСШ (директор Василь Мороз) під назвою «Комети» на рік молодше своїх суперників. А це тому, пояснює тренер, що юнаки 2006-го року народження грають у баскетбол за дорослими правилами. Тому він і ризикнув дати можливість своїм хлопцям грати «по-дорослому». Ризик виявився виправданим.

Так, наприкінці жовтня «Комети» у I турі чемпіонату, що відбувся у Світловодську, поступилися лиш титулованій команді ДЮСШ №5 з Кривого Рогу і посіли друге місце.

І от – ІІ тур. Кременчук. У перший же день світловодці «помстилися» криворіжцям, випередивши їх на сім очок – рівно настільки, наскільки поступилися їм у Світловодську – 82:75.

Наступного дня «Комети» взагалі увійшли в кураж – розгромили «Нікополь-Сіті». 89:30 – результат цієї зустрічі.

Останнього, третього дня, підопічні Лисака провели аж дві гри. І обидві – з господарями… Це юний резерв уславленого БК «Кремінь» і доволі сильна команда кременчуцької КДЮСШ №2. В обох перемогли: у юного резерву уславленого БК – з рахунком 75:50, у доволі сильної КДЮСШ – з рахунком 84:48.

Таким чином, із 30 команд, які наприкінці жовтня розпочали чемпіонат, залишилось 12, вони і продовжать виборювати найголовніші трофеї. І серед них – світловодські «Комети», яким, як не без гордості додав Лисак, за підсумками минулорічного чемпіонату, де вони посіли почесне 4 місце, присвоєно ІІІ дорослий розряд.

Ну і неодмінно у таких випадках Володимир Лисак від себе особисто та від батьків юних баскетболістів висловлює глибоку подяку власникові ТМ «Королівський смак» Вікторові Королю за постійну підтримку його «Комет».
Віталій Асауленко,
фото надані Володимиром Лисаком
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
«Добрада»: шашки у теплій атмофері
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Мультiмедиа
Третя світловодська школа, нарешті, відновила заняття
Спортклуб «Легіон» опікується не лише «жиробасами», собаками, а й наркозалежними
Спільна мета – дати містянам якісне тепло – має об’єднувати – Сапянов
Боротьба за тепло продовжується!
Хочете оформити субсидію, не виходячи з дому?