» » У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних

У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних


14-16 листопада у Кременчуці проходив ІІ тур баскетбольного чемпіонату України серед юнаків 2006 р. н., де підопічні тренера, а також директора МСК ім. А.Тузовського Володимира Лисака перемогли у найсильніших команд Кривого рогу, Нікополя, Кременчука.

Варто нагадати, що ці його підопічні, команда КДЮСШ (директор Василь Мороз) під назвою «Комети» на рік молодше своїх суперників. А це тому, пояснює тренер, що юнаки 2006-го року народження грають у баскетбол за дорослими правилами. Тому він і ризикнув дати можливість своїм хлопцям грати «по-дорослому». Ризик виявився виправданим.

Так, наприкінці жовтня «Комети» у I турі чемпіонату, що відбувся у Світловодську, поступилися лиш титулованій команді ДЮСШ №5 з Кривого Рогу і посіли друге місце.

І от – ІІ тур. Кременчук. У перший же день світловодці «помстилися» криворіжцям, випередивши їх на сім очок – рівно настільки, наскільки поступилися їм у Світловодську – 82:75.

Наступного дня «Комети» взагалі увійшли в кураж – розгромили «Нікополь-Сіті». 89:30 – результат цієї зустрічі.

Останнього, третього дня, підопічні Лисака провели аж дві гри. І обидві – з господарями… Це юний резерв уславленого БК «Кремінь» і доволі сильна команда кременчуцької КДЮСШ №2. В обох перемогли: у юного резерву уславленого БК – з рахунком 75:50, у доволі сильної КДЮСШ – з рахунком 84:48.

Таким чином, із 30 команд, які наприкінці жовтня розпочали чемпіонат, залишилось 12, вони і продовжать виборювати найголовніші трофеї. І серед них – світловодські «Комети», яким, як не без гордості додав Лисак, за підсумками минулорічного чемпіонату, де вони посіли почесне 4 місце, присвоєно ІІІ дорослий розряд.

Ну і неодмінно у таких випадках Володимир Лисак від себе особисто та від батьків юних баскетболістів висловлює глибоку подяку власникові ТМ «Королівський смак» Вікторові Королю за постійну підтримку його «Комет».
Віталій Асауленко,
фото надані Володимиром Лисаком
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
«Золотий саксофон» Хмельниччини об’єднав друзів у Світловодську
Ви ризикуєте, купуючи продукти харчування «з землі». А у таку спеку – й поготів!
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)