» » Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!

Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!


Очікується, що помпезності у відкритті плавального сезону не буде. А от від якості води у ньому всі у захваті. А після візиту туди – і ми…

Ще до відкриття плавального сезону у 25-метровому басейні Світловодського міського спорткомплексу, який традиційно стартує на День Святого Миколая, 19 грудня, наше видання вирішило й само «проінспектувати» стан готовності цього об’єкту до знаменної дати. А гідом для нас люб’язно зголосився стати директор МСК імені Тузовського Володимир Лисак

… Басейн зустрів нас комфортним теплом. А вода! Такої прозорої лазурової водички, варто відразу зазначити, там ще не було. 

«Воду, – розпочав Лисак, – після завершення попереднього сезону ми не зливали. Але не треба думати, що вона увесь час тут простояла без нагляду – вона постійно пропускалася через фільтри і постійно очищувалася. Результат ви можете бачити на власні очі».

Далі директор посвятив нас у подробиці цього процесу, віддаючи належні слова подяки добродіям, кошти яких скоротили до мінімуму витрати міського бюджету. 

Фільтри. За словами Лисака, в обох фільтрах був повністю замінений їхній абсорбуючий вміст (крупна фракція кварцового піску) та підтримувався належний рівень хлорування води. Також було замінено 40 метрів труби та засувки на подачі води до чаші басейну.

Американський підводний пилосос-андроїд. Ну це просто супер-техніка! Вартість цієї диво-машини 54 тисячі гривень. Устаткований штучним інтелектом, цей пилосос «катається» дном басейну, самостійно визначаючи забруднені ділянки. І їх вичищає. При цьому, пропускаючи воду крізь себе, додатково її очищує. Та що дно!? Машина, наче павук, виконуючи свої очисні функції, здатна пересуватися навіть вертикальними кахельними стінами!

А кахельні доріжки басейну. Вони встелені професійним новеньким бельгійським покриттям вартістю 72 тисячі гривень. 

«А в бойлерній поставили додатковий двигун – тепер у нас їх чотири, які ми почергово вмикаємо. Також у душових було встановлено три нових бойлера – думаю, тепер нам ніхто не дорікатиме за прохолоду у душових», – додає Володимир Лисак. 

А чи відповідає «внутрішній вміст» вашої води своїй бездоганній «зовнішності»?

– Так. Увесь цей час двічі на тиждень фахівцем з ЦРЛ проводився забір басейнової води для вивчення її органолептики – жодних невідповідностей до санітарних норм не виявлено.

«Цінова політика, як і відвідування басейну пільговими категоріями громадян, залишаться на рівні минулого року. Також і спортсмени ДЮСШ, яку очолює Василь Мороз, з 1 січня будуть відвідувати басейн безоплатно», - запевнив наш співрозмовник.

Директор також похвалив увесь колектив спорткомплексу, який від початку похолодання підтримував сталий тепловий режим у закладі, що забезпечує тут ТОВ «Вектор-стандарт» своєю міні-котельнею, а відтак – регулярне безперервне тренування спортивних секцій ДЮСШ. 

Щоби з’ясувати, чи будуть підстави для міської влади переглядати цю саму цінову політику, ми звернулися до директора згаданого ТОВ Олександра Крамаренка

«Наша міні-котельня, – відповів він, – забезпечує спорткомплекс теплоносієм за ціною 1526 гривень 70 копійок за гігакалорію – так, як і у минулорічний сезон. Що на 31% нижче загальноміського тарифу на централізоване опалення».

… Тож, незалежно від того чи буде Святий Миколай перерізати врочисту стрічку, плавальний сезон у басейні розпочинається 19 грудня. 

P.S. Важлива інформація для відвідувачів басейну!

Разове відвідування басейну коштує 50 грн (для пенсіонерів, дітей та студентів – 45 грн). Абонемент на 10 відвідувань – 450 грн (для пенсіонерів, дітей та студентів – 400 грн). Діти до 6 років, за наявності свідоцтва про народження, відвідують басейн безкоштовно у супроводі батьків.

Один сеанс відвідування басейну триває 45 хвилин. Кожному відвідувачу треба мати: плавальний костюм, гумову шапочку, гумові тапочки, миючі засоби, мочалку та рушник. Медогляд проводиться на місці.

Віталій Асауленко
[img][/img]

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!