» » Борман і його бригада знищують омелу у Світловодську

Борман і його бригада знищують омелу у Світловодську


У нас все чесно і прозоро, запевняє начальник УЖКГ Самоляк… Це єдиний спосіб зберегти зелені насадження, вторить йому екологічний інспектор Рибачук

Навряд чи у цьому році вдасться світловодцям зібрати липовий цвіт на вулиці Шевченка. Бо липи тут залишилися фактично без гілля – їх наразі кронує бригада ФОП «Кириленко» з Кременчука… Як повідомив нам старший тієї бригади Сергій Борман, роботи спрямовані на боротьбу з омелою – шкідником, який висмоктує живильні соки з дерев, прирікаючи їх на загибель. Нею нині рясно обкидані у Світловодську не лише липи, і а інші дерева. 

Вулицею Шевченка, зазначив Борман, роботи не обмежаться – кронувати будуть й інші дерева, вражені омелою і на інших вулицях, і у дворах старої частини міста.

А чому кременчужани? Запитали ми у Віктора Самоляка… Цей підприємець, відповів він, вже п’ятий рік виконує подібні роботи у Світловодську. Все робиться з дотриманням відповідних вимог: дали оголошення, перелік робіт та кошторис розмістили на офіційному інтернет-майданчику «Прозорро». ФОП «Кириленко» є лиш одним з тих, хто відгукнувся. Є й місцеві підрядники, які також займаються санітарною обробкою зелених насаджень, зокрема, на вулицях Ювілейній і Богуна, підкреслив Самоляк. 

Костянтин Рибачук, до якого ми звернулися слідом, наголосив на важливості даних робіт зі своєї – природозахисної – точки зору… Нехай любителі липового цвіту трішки потерплять, бо, якщо не втрутитись зараз – за два-три роки не лишиться й самих дерев. Їх знищить омела. Тож, поки цього не сталося – її треба випередити, резюмував Рибачук.
[img][/img]

Автор: Віталій Асауленко

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!