» » Світловодські «Комети» – чемпіони України!

Світловодські «Комети» – чемпіони України!


Три важливих дня було в історіїї світловодського баскетболу з 2 по 4 квітня 2021 року.  Мало того, що наше місто удостоїлося честі на своїй території проводити фінальні ігри чемпіонату України «Всеукраїнська юнацька баскетбольна ліга» (дивізіон Б) серед юнаків 2007 року народження, так ще й жодної поразки не допустили вихованці Володимира Лисака, захищаючи честь Світловодська! 

У спортивному комплексі імені А.М. Тузовського у ці дні грали чотири команди: «Комети» (КДЮСШ м. Світловодськ»), спортивний баскетбольний клуб (м. Львів), міські команди Ізюму та Запоріжжя.  

У перший день наші «Комети» обіграли команду Ізюму з рахунком 94:64. Другого дня світловодці перемогли  львів’ян – рахунок 96:73.  Окрилені успіхом, і  в останній день змагань наші спортсмени не здали своїх позицій – гра із командою Запоріжжя завершилася вдало – 68:58. І як результат зусиль команди та тренера Володимира Лисака – «Комети» – чемпіони України! Друге місце виборола команда Ізюма, Львів – на третьому, Запоріжжя – на  четвертому місці. 

Кращим гравцем фіналу визнано Ярослав Коса зі Світловодська. Троє наших гравців увійшли до символічної п’ятірки кращих, це  Іван Власюк, Ярослав КонькоЯрослав Кос.

Коментуючи перемогу своїх вихованців, тренер Володимир Лисак сказав:

 «Безумовно, я дуже радію цій перемозі, адже наступного року перед нашою командою відкривається велика перспектива змагатися серед 14 найсильніших команд України. Нашими суперниками будуть команди з міст – мільйонників, це або баскетбольні клуби, або школи олімпійського резерву. Участь у таких іграх – вже перемога для команди звичайної дитячо-юнацької школи з маленького міста, але ми будемо боротися за перемогу. У моїх вихованців є потенціал, вони достойні грати у великому спорті і таким чином  прославляти свою школу, своє місто!»

Володимир Лисак щиро дякує за фінансову підтримку розвитку баскетболу підприємцю Віктору Королю і відзначає, що його особиста присутність на змаганнях (разом з дружиною) на фінальній грі, надихнула команду на перемогу. Він також дякує міському голові Андрію Маліцькому,  його заступниці Юлії Орловій, директору КДЮСШ Василю Морозу за допомогу в організації змагань, а батькам гравців – за постійну підтримку команди та своїх дітей.

«Будемо рухатися вперед, розвиватися і перемагати!» – випромінює оптимізм талановитий тренер. 
[img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)