» » Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську

Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську


До анонсованого конкурсу млинців на святі Масляної, що відбулося на центральній площі міста у неділю, 14 березня, додалася велика театралізована програма, підготовлена міським Палацом культури, а також виставки, конкурси, атракціони, торгівля алкогольними і безалкогольними напоями та різними смаколиками.   

У великій театралізованій програмі взяли участь усі 11 колективів міського Палацу культури: 2 хореографічних, 3 театральних, 5 вокальних, 1 новий молодіжний та  народний вокальний колектив «Дніпряночка» з районного Будинку культури. Свої таланти показала також студентська молодь зі Світловодського політехнічного фахового коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету.

Спортивні естафети організували комплексна дитячо-юнацька школа та СПТУ №5. 

Важливо, що у конкурсі на кращі млинці взяла участь рекордна (порівняно з попередніми роками) кількість господинь – 27 учасниць принесли свою продукцію на оглядини і дегустацію поважного журі. Сім з них отримали призи від спонсорів заходу, зокрема – смачні сири торгової марки «Світ-Сир». 

Коментуючи подію, директорка міського Палацу культури Лариса Ляшенко сказала: 

«Мені здається, що свято вдалося! І наші колективи, і глядачі скучили за живим спілкуванням, адже рік ми прожили без концертів, вистав в умовах пандемії. Працювали, готувалися до майбутніх заходів, розробляли великі плани. Деякими з них хочу поділитися. Маємо намір до 9 Травня провести фестиваль молодіжної пісні. Сподіваємося, що цього року до Дня міста ми проведемо 10-й, ювілейний фестиваль «Барви рідної землі» за підтримки народного депутата України Олеся Довгого. Восени минулого року через карантин нам не вдалося відзначити 60-річчя міського Палацу культури, тож цієї осені обов’язково відзначимо 60+1 і покажемо усі свої творчі досягнення. Незабаром до нас приєднаються творчі люди з районного будинку культури і сільських клубів приєднаних до міста територій. Будемо працювати разом, щоб наповнити життя громади різними культурними заходами не тільки у місті Світловодську, а й у віддалених селах».
[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
1 коментар
  1. Клара
    Мало фоток блинов. Не рассмотреть все.
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!