» » Повноваження за призначення «пакунків малюка» президент закріпив за органами соцзахисту

Повноваження за призначення «пакунків малюка» президент закріпив за органами соцзахисту


Повноваження за призначення та виплату одноразової натуральної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами – «пакунку малюка» – президент закріпив за органами соціального захисту населення. Про це повідомив заступник директора департаменту соцзахисту населення ОДА Віталій Юхименко 12 квітня.

«Досі на законодавчому рівні не було чітко визначеного органу, який би відповідав за призначення та виплату такої допомоги. Змінами до закону «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» президент закріпив повноваження з призначення та виплати «пакунка малюка» за органами соціального захисту населення за місцем проживання батьків чи усиновлювачів, опікуна або ж піклувальника новонародженого», – пояснив Віталій Юхименко.

За його словами, також президент закріпив вартість «пакунка малюка» на рівні трьох розмірів прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, встановленого законом на дату оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель. Кінцева ціна визначається в результаті закупівельного аукціону.

Нагадаємо, першу партію у кількості 885 одиниць «пакунків малюка» отримали пологові будинки та органи соціального захисту населення Кіровоградської області.

Олександра Сухенко 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Мультiмедиа
Не дай нам Бог забути про цей травневий день…
Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!