» » Його трудовий шлях тривав 65 років!

Його трудовий шлях тривав 65 років!


15 квітня Власівська пожежна команда провела на заслужений відпочинок свого колегу, наставника, друга і начальника Володимира Францина.

На адресу Володимира Васильовича  від імені міського голови Андрія Маліцького, виконавчого комітету Світловодської міської ради та депутатського копусу лунали найщиріші слова подяки за багаторічну працю, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення.

Скориставшись нагодою, ми поспілкувалися із Володимиром Васильовичем,  дізналися багато цікавого з його професійного та особистого життя. 

Його трудовий шлях розпочався у п’ятнадцятирічному віці і тривав 65 років, понад тридцять з яких він, військовий офіцер, віддав служінню Батьківщині, іншу половину – пропрацював у Власівській пожежній команді. Володимирові Францину довелося брати участь у миротворчих операціях в Азії, Європі, Америці, але більше душею прикипів саме до рідної ВПК, захищаючи земляків від витівок «червоного півня». 

Начальник пишається своїми підлеглими, каже, що вислів: «Один за всіх – і всі за одного!» – саме про них. Підтвердженням цих слів є й те, що один з онуків продовжив справу діда і наразі працює в пожежній команді.

Ще одним досягненням наш співрозмовник називає те, що за його керівництва чотири співробітники отримали звання майора цивільного захисту та в подальшому гідно несли службу в ДПРЧ-17.

На запитання: «Чим будете займатися на заслуженому відпочинку?» – Володимир Васильович відповів, що роботи – непочатий край! Потрібно і до родичів з’їздити, і на дачі попрацювати, і продовжувати передавати досвід новому керівнику.


Вікторія Атамась
фото автора
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!