» » Його трудовий шлях тривав 65 років!

Його трудовий шлях тривав 65 років!


15 квітня Власівська пожежна команда провела на заслужений відпочинок свого колегу, наставника, друга і начальника Володимира Францина.

На адресу Володимира Васильовича  від імені міського голови Андрія Маліцького, виконавчого комітету Світловодської міської ради та депутатського копусу лунали найщиріші слова подяки за багаторічну працю, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення.

Скориставшись нагодою, ми поспілкувалися із Володимиром Васильовичем,  дізналися багато цікавого з його професійного та особистого життя. 

Його трудовий шлях розпочався у п’ятнадцятирічному віці і тривав 65 років, понад тридцять з яких він, військовий офіцер, віддав служінню Батьківщині, іншу половину – пропрацював у Власівській пожежній команді. Володимирові Францину довелося брати участь у миротворчих операціях в Азії, Європі, Америці, але більше душею прикипів саме до рідної ВПК, захищаючи земляків від витівок «червоного півня». 

Начальник пишається своїми підлеглими, каже, що вислів: «Один за всіх – і всі за одного!» – саме про них. Підтвердженням цих слів є й те, що один з онуків продовжив справу діда і наразі працює в пожежній команді.

Ще одним досягненням наш співрозмовник називає те, що за його керівництва чотири співробітники отримали звання майора цивільного захисту та в подальшому гідно несли службу в ДПРЧ-17.

На запитання: «Чим будете займатися на заслуженому відпочинку?» – Володимир Васильович відповів, що роботи – непочатий край! Потрібно і до родичів з’їздити, і на дачі попрацювати, і продовжувати передавати досвід новому керівнику.


Вікторія Атамась
фото автора
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Хочемо бачити міську владу на стадіоні. І це не жарт!
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Мультiмедиа
Не дай нам Бог забути про цей травневий день…
Офіційне спростування інформації про начебто незаконні порубки на території ДП «Світловодське лісове господарство» (ДОПОВНЕНО ВІДЕО)
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!