» » До уваги отримувачів субсидій!

До уваги отримувачів субсидій!


Житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у травні – вересні 2021 року, призначається починаючи з травня 2021 року. З 1 травня 2021 року внесені зміни до форм Заяви про призначення та надання житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Заява та декларація можуть бути надіслані поштою або в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг “Портал Дія”, офіційний вебсайт Мінсоцполітики або інтегровані з ними інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також інформаційні системи Мінсоцполітики (з накладенням кваліфікованого електронного підпису).

Шановні отримувачі субсидій, офіційний веб-сайт Мінсоцполітики тимчасово не працює у зв’язку з внесенням зміни до форм Заяви та Декларації. Подати документи на призначення житлової субсидії ви можете шляхом звернення до Центру надання адміністративних послуг за адресою: 27501, Центр надання адміністративних послуг, вул. Героїв України, 14, каб. 23, т.0688971102, (05236)73535 або після 17 травня 2021 року отримати Заяву та Декларацію за вищезазначеною адресою, заповнити та надіслати поштою на адресу 27501, Управління соціального захисту населення Світловодської міської ради вул. Героїв України, буд.4. 

З 1 травня 2021 року житлова субсидія буде призначатися в грошовій готівковій формі, тому всім заявникам необхідно до Заяви додати рахунок, відкритий у банківський установі.

Через поштове відділення житлову субсидію можуть отримувати інваліди І групи; особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду; особи, які досягли 80-річного віку; одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд.

УСЗН


У зв’язку із заблокованим реєстром «Соціальна громада» з 11 травня 2021 року Центр надання адміністративних послуг тимчасово припиняє видачу талонів та попередній запис по телефону. Після затвердження бланків, декларацій та заяв, ви зможете їх заповнити та направити поштовим відправленням до управління соціального захисту населення за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 4, 27501.
Про зміни вас буде проінформовано додатково

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)