» » Кадрові замальовки зі світловодського Білого дому

Кадрові замальовки зі світловодського Білого дому


Одного суд поновив на посаді, другий поновлюється зі значними шансами на успіх. А тут і третій каже: «Далі буде»...

У грудні 2020 року, щойно минуло кілька тижнів від перемоги Андрія Маліцького на виборах Світловодського міського голови, як цей же міський голова, напевне, демонструючи прозорість своєї роботи, на своїй понеділковій онлайн-нараді вручив тодішньому своєму заступникові з комунальних питань Володимирові Шаповалу «вовчий білет» – власне розпорядження про звільнення останнього із займаної посади. Шаповал з таким розвитком подій не погодився і звернувся до суду.

Маліцький увійшов у раж... Не минуло й двох місяців, як «пішли» Шаповала у прямому ефірі, як сувора година випала на долю начальника міського управління освіти Геннадія Френкеля. Цього разу безпосередньо у кабінеті головного освітянина, під фіксацію відеокамери депутата міськради і партійного соратника мера Максима Бакуменка головному освітянинові було вручено мерське розпорядження про звільнення. Загартований у кадрових розбірках Френкель, до того ж, переконаний у своїй правоті, теж звертається до суду. І він його виграв, якщо забігти трішки наперед.

І ось – наступний, третій... 13 травня градоначальник погукав до свого кабінету директора КП «Комбінат комунальних послуг» Романа Шумейка... Як вже здогадався логічномислячий читач, щоб вручити йому своє розпорядження про звільнення. І хоча прямої трансляції не було, Шумейко, увімкнувши свій ґаджет, тут же виклав у фейсбук, посилаючись на порушення законодавства, свою незгоду з таким рішенням, попередивши голову про відповідальність за дане порушення.

Отже, три епізоди... Згадуваного вище Френкеля адміністративний суд саме у день, коли звільняли Шумейка, поновив на посаді начальника управління освіти з виплатою йому компенсації за вимушений прогул – 45 з половиною тисяч гривень. А судова тяганина, пов’язана зі звільненням Шаповала, також, із подібним рішенням наближається до свого фіналу. Чи піде цим же шляхом Шумейко, особливо, з огляду на успіхи Френкеля й Шаповала, то це питання явно риторичне. 

Цікаво, на кого сьогодні Маліцький готує розпорядження про звільнення? Дізнаємося обов’язково з чергового відосика владної команди. 
Далі буде.

Віталій Асауленко
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Світловодські яхтсмени – найкращі!
Наші баскетболісти поступилися олександрійцям у товариській грі
Дитяча школа велотуризму шукає мецената!
Мультiмедиа
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!
Реконструкція приймального відділення обласної лікарні
І линули пісні та музика, Світловодська громада святкувала 25-річчя Конституції України
«Вогник» з «Водограєм» запалили сцену Палацу культури! (ДОПОВНЕНО)