» » Іванна, Віринея, Марта, Олівія, Міран, Даніла, Дамір – такі імена (серед інших) дали батьки своїм новонародженим дітям

Іванна, Віринея, Марта, Олівія, Міран, Даніла, Дамір – такі імена (серед інших) дали батьки своїм новонародженим дітям


А хлопчиків народилося більше, ніж дівчаток і лише 61 дитина із загальної кількості (79) – у шлюбі. 

У ІІ кварталі 2021 року зареєстровано 79 народжень, з них 43 хлопчиків та 36 дівчат, які народилися у пологових будинках: м.Світловодська – 53, м. Кременчука  –  24, м. Кропивницького –  1, м. Олександрії – 1.

Найпоширеніші імена, які присвоювали жителі Світловодщини своїм новонародженим дівчаткам: Мілана, Олександра, Варвара, Вікторія, Софія та хлопчикам: Іван, Кирил, Богдан, Данило, Глєб, Макар, Назар.  З рідковживаних слід відмітити жіночі: Іванна, Віринея, Марта, Олівія; чоловічі: Міран, Даніла, Дамір, Мірон, Арсен, Сава, Єлісєй.

61 дитина народилися у шлюбі, згідно статті 133 Сімейного кодексу України, – у матерів-одиначок, згідно ч.1 статті 135 Сімейного кодексу України та 9 дітей зареєстровано у батьків, які не перебувають у шлюбі, згідно ст.126 Сімейного кодексу України на підставі спільної заяви батьків про визнання батьківства.

Прийнято 63 заяви про народження в межах проекту єМалятко. Загалом надано 285 послуг, що передбачені даним проектом:

63 – проведення державної реєстрації народження; 

54 – внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;

63 – реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

28 – визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;

28 – внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому;

14 – призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;

55 – призначення державної допомоги при народженні дитини.

Складено 1 протокол про адміністративне правопорушення у зв’язку з порушення строку державної реєстрації новонародженої дитини.

Зареєстровано 292 смерті, у тому числі 22 – Великоандрусівською сільською радою. Померло 14 жінок та 8 чоловіків, найстаршому померлому виповнилося 98 років, наймолодшому – 2 роки; 270 – м. Світловодськ.  Померло 136 жінок та 134 чоловіків, найстаршому померлому виповнилося 98 років, наймолодшому – 5 років.

Зареєстровано 9 смертей з причиною смерті – КОВІД.

29 державних реєстрацій смертей зареєстровано з порушення встановленого строку.

Зареєстровано 46 шлюбів, усі – відділом ДРАЦС. Найстаршому нареченому виповнилося – 71 років, нареченій – 65 років. Наймолодшому нареченому виповнилося – 20 років, нареченій – 17 років. 

У ІІ кварталі  поточного року прийнято 67 заяв про державну реєстрацію шлюбу.

Складено 10 актових записів про розірвання шлюбу та проставлено 32 відмітки про розірвання шлюбу в актові записи про шлюб на підставі рішення суду про розірвання шлюбу.

У ІІ кварталі  поточного року прийнято 17 заяв про державну реєстрацію розірвання шлюбу подружжя, які не мають спільних дітей та 2 заяви про державну реєстрацію розірвання шлюбу на підставі рішення суду про розірвання шлюбу, які винесені до прийняття Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану». Найдовший шлюб, який розірвано у ІІ кварталі 2021 року був укладений у 1984 році, найкоротший – у січні 2021 року.

Складено 8 актових записів про зміну імені, 6 актових записів складено на жінок та 2 на чоловіків, 6 громадян змінили лише прізвища та 2 громадянина – одночасно прізвище та по батькові.  

Видано повторно 165 свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, 468 витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, розглянуто та виконано 13 справ про внесення змін до актових записів цивільного стану. Прийнято 82 документа для проставлення апостиля, з метою подальшого використання його за межами України. 

Аналізом роботи Світловодського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.  Дніпро) за ІІ квартал  2021 року, з нашим виданням поділилася його начальник Марина Шаповал.
  
«СВ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!