» » Благоустрій узбічь другої об'їзної дороги у Світловодську завершено

Благоустрій узбічь другої об'їзної дороги у Світловодську завершено


Минулого тиждня були завершені роботи з благоустрою узбічь вздовж другої об`їзної дороги. Особливістю цього проекта є те, що роботи були ініційовані та організовані групою небайдужих мешканців нижньої частини міста, які згуртували інших для збору необхідних коштів.

Внески до імітованного фонду проєкту складали від 200 до 10000 грн в залежності від бажання та можливості кожного із небайдужих. ПП Profi люб’язно погодились виконати такі роботи за собівартістю. Місцева влада надала дозвіл на виконання робіт та автовишку "Міськсвітла" для ліквідації гілля над дротами мережі освітлення. Деревина, що виникла в ході виконання робіт була реалізована, а кошти долучили до вже зібраних у "фонд". Загальна вартість робіт склала 78000 грн. 

Усі, хто брав участь у співфінансуванні проекту,  домовилися не називати своїх імен у публічних джерелах, бо проєкт не має рекламного або політичного характеру. 

Метою проєкту є привернення уваги місцевої влади до стану дорожнього покриття на другій обїзній дорозі, яке перебуває у жахливому стані та ніяк не ремонтувалося понад 5 років, а також на відсутність тротуару. 

Дорога поєднує нижню і верхню частину міста, кожного дня сотні громадян нашого міста пересуваются цією дорогою, діти йдуть до школи, батьки везуть візочки з малечею до дитячих садочків, дорослі йдуть пішки, їздять на велосипедах та авто на роботу, а увечорі всі повертаються додому. 

"Привертаючи увагу до певної проблеми можна махати транспорантами та кричати в гучномовці біля міської адміністрації чи писати гнівні статті та коментарі в соцмережах. Ми ж вирішили привернути увагу до проблеми другої об'їзної дороги, витративши час та кошти на корисну справу, зробивши зі свого боку крок до вирішення проблеми, яку наразі хочемо донести до влади. Треба розуміти, що власними силами та власними коштами нам, мешканцям, під силу провести благоустрій території та узбічча, але без участі влади та бюджетного фінансування неможливо покласти дорожнє покриття та облаштувати тротуари" -  говорить один із ініціаторів цього проекту. 

Дуже дякуємо всім за участь!

                                                                                                                                            Ініціативна група
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
З Днем фізичної культури і спорту України!
Два «срібла» виборов Михайло Берчук на Всеукраїнській спартакіаді
Чотириденний футбольний турнір до Дня Незалежності України
Товариська зустріч з футболу відбулася у День села Андрусівки
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!