» » Закінчуємо рік змістовно та результативно!

Закінчуємо рік змістовно та результативно!

Колективи школи мистецтв та дитячої музичної школи встигли повеселитися на Новорічних дитячих святах, а ще й плідно попрацювати над підвищенням своєї педагогічної майстерності. 

У рамках роботи Світловодського регіонального методичного об`єднання на базі школи мистецтв та музичної школи 24 грудня відбувся семінар-практикум за участю викладачів та студентів Кропивницького музичного фахового коледжу.

Тетяна Рудь, голова Світловодськогорегіонального методичного об’єднання,  директорка дитячої музичної школи  розповідає:

«Викладачі  коледжу Чернишенко В. П., Максименко Б. М., концертмейстер Максименко М. І., Карпенко В. А. провели майстер-класи для випускників ДМШ: Єви Шевченко, Євгена Данилова (викладач по класу труби Сандрак Л. М.), Кирила Шумейка (викладач по класу гітари Ковальов О. В.).  А на  завершення семінару виступили  студенти коледжу Нікіта Ткаченко та  Роман Максименко (викладач Максименко Б. М., концертмейстер Максименко М. І.).

Викладачі  коледжу відзначили професійну роботу викладачів оркестрового і народного відділів, подякували за підготовку наших учнів до вступу у вищій навчальний заклад». 


Директорка школи мистецтв Ірина Темнова продовжує:

 «У нашій школі проводилась робота за спеціалізацією "Народні музичні інструменти" - домра, баян, гітара. Ніщо так не впливає на розвиток педагогічної майстерності, як безпосереднє живе спілкування з професійними фахівцями. Змістовні майстер-класи з наданням користих практичних порад та рекомендацій, концерт студентів, який викликав багато позитивних емоцій у всіх присутніх - всі ці форми роботи стануть великим стимулом професійного зростатння як для викладачів, так і для наших учнів. Кіровоградське музичне училище / Кропивницький музичний фаховий коледж Дякуємо за плідну співпрацю!»


«СВ» 
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Срібна нагорода на «Дніпровських хвилях» — у світловодських волейболісток
«Дніпровські хвилі» знову у Світловодську!
У Світловодську відкрили активний парк
Мультiмедиа
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)
Змагання з вітрильного спорту, присвячені пам’яті загиблих воїнів АТО, відбулися у Світловодську (ДОПОВНЕНО)
Налаштовували вітрила та підкорювали вітер вихованці Школи вітрильного спорту!