» » Світловодський коледж запрошує на день відкритих дверей!

Світловодський коледж запрошує на день відкритих дверей!

Відокремлений структурний підрозділ «Світловодський політехнічний фаховий коледж Центральноукраїнського національного технічного університету» готовий зустріти своїх майбутніх студентів і з великим задоволенням   запрошує   випускників  9-х та 11-х класів загальноосвітніх закладів та їх батьків на День відкритих дверей, який відбудеться 25 травня 2022 року о 16:00 за адресою: вул. Городоцька, 15.

Незважаючи на війну в Україні, випускники цього року, як завжди, готуються до складання ЗНО (НМТ) та до вступної кампанії 2022, оскільки для будь якого сучасного суспільства важливою складовою його успішності є рівень освіченості, професіоналізму, вихованості його громадян.

День відкритих дверей у коледжі – це традиційний захід, у межах якого майбутні абітурієнти мають можливість отримати необхідну інформацію про навчання в коледжі та зробити перший крок до своєї професійної освіти. 

Головна мета цього заходу – ознайомити майбутніх студентів з новаціями вступної кампанії 2022 р. в умовах воєнного стану,  зі спеціальностями, матеріальною базою та формами навчанням в Світловодському політехнічному фаховому  коледжі.

Питань у абітурієнтів та їх батьків завжди багато: і що криється за назвою закладу освіти, і хто навчає студентів, і яку професію можна отримати, і як працевлаштовуються випускники, і, одне з головних питань цього року, яке турбує батьків багатьох абітурієнтів, яким чином навчаються студенти з огляду на воєнний стан в країні.  Звісно, дану інформацію хочеться дізнатися не з довідкового буклету, а почути відповідь безпосередньо з уст керівництва коледжу, викладачів, фахівців. 

Завітайте до нас на День відкритих дверей  і отримайте відповіді на всі свої запитання. Бути студентом Світловодського політехнічного фахового коледжу – престижно, відповідально і справді круто! 

Чекаємо на вас, шановні абітурієнти!

ВСП «СПФК ЦНТУ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Першість Кіровоградської області з боксу - у Світловодську
Мультiмедиа
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!
Власівка – без проблем, Світловодськ – у повному обсязі. Це міський голова про підготовку до опалювального періоду
Свято першого дзвоника відбулося у школі №1 (ДОПОВНЕНО)
«Я люблю Світловодськ, пишаюся Україною!» – зізнавалися жителі міста (ДОПОВНЕНО)