» » Турнір з футзалу на першість Кременчука відбувся у Світловодську

Турнір з футзалу на першість Кременчука відбувся у Світловодську

26 січняу міському спортивному комплексі ім. А.Тузовського ветерани футболу з міст Світловодська та Кременчука зійшлися у протистоянні за право бути кращими та найспритнішими. На першість Кременчука претендували команди-суперниці, до складу яких входили гравці віком від 40 та 50 років.

Як повідомив нашому виданню голова Світловодської федерації футболу Сергій Лисицький, футбольний сезон у новому 2019 році розпочався ще з 1 січня. 

«Комітет ветеранів на чолі з Анатолієм Сербіним та Михайлом Штиволою організували команди, які беруть участь у чемпіонаті м.Кременчука. На жаль, через відсутність фінансових можливостей, світловодські команди не можуть брати участь у чемпіонатах Кіровоградської області, а тому із задоволенням прийняли пропозицію від федерації футболу Кременчука провести змагання», - пояснює Сергій Іванович. 

Турнір з футзалу проходить у два кола, тому змагання ще тривають і головний переможець на першість Кременчука визначиться пізніше. У змаганнях, які відбулися у суботу, 26 січня, кременчуцькі команди «40+» та «50+» обійшли світловодських з рахунками 5:2 та 5:3 відповідно. 

У неділю 27 січня, у Кременчуці відбувся черговий тур чемпіонату міста Кременчука з футзалу серед команд футбольних клубів. Честь Світловодська у цих змаганнях захищає команда «Королівський смак». Завдяки генеральному директору  ПП «Віктор і К» Віктору Михайловичу Королю, у місті була організована команда, до якої увійшли кращі футзалісти. До того ж, ця команда успішно виступила у змаганнях на Кубок України. Збірна не втрачає лідируючих позицій і під час змагань у Кременчуці продемонструвала гідну підготовку та обіграла господарів поля з рахунком 3:1. 

Сергій Лисицький впевнений: «Якщо команда «Королівський смак» буде перемагати  у наступних іграх, вона має усі шанси стати чемпіоном Кременчука! Усі любителі футболу бажають команді успіхів, а тому маємо надію, що в недалекому майбутньому зала спортивного комплексу буде приймати кращих футзалістів України»

Заступник голови Кременчуцької федерації футболу Володимир Наритник розповідає, що федерації Кременчука та Світловодська є гарними друзями, тому змагання між футболістами міст-сусідів є традиційними. Про кременчуцьких спортсменів говорить, що вони спеціально не готуються до змагань, адже вдосконалення техніки гри та робота над помилками йде постійно на змаганнях, бо без цього у футболі – ніяк. Володимир Федорович плекає надію, що світловодська влада все ж посприяє тому, аби наше місто мало гідну спортивну базу, аби приймати у себе гостей з інших міст. Наш співрозмовник знає, для відновлення стадіону  не потрібно захмарних коштів, варто лише підсіяти траву та відремонтувати роздягальні. Тоді спортсмени переконаються, що перемоги, з якими вони повертаються зі змагань, – недаремні.
[img]
[/img]

Автор: Яна Боровська

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Першість області з легкої атлетики відбулася у Світловодську
Мудрий Лисак «розполовинив» свою команду. І не прогадав
Вітаємо ветеранів футболу із перемогою!
Український волейбол долає... коронавірус та переходить на світовий рівень розвитку
Михайло Меркулов візьме участь у чемпіонаті Європи
Мультiмедиа
Роман Домбровський впритул наближається до Андрія Маліцького
Чи можливо в Україні висадити 1 мільйон дерев за один день? (ДОПОВНЕНО)
Світловодський річковий термінал став центром уваги всієї України (ВІДЕО, ДОПОВНЕНО)
За п’ять років роботи для розвитку соціальної сфери та інфраструктури Світловодського району додатково залучено 80,0 млн грн
«Я з тих людей, які не можуть залишити незавершену справу», – Валентина Здебська