З 28 лютого до 2 березня у м.Кропивницький тривав чемпіонат області з боксу серед юнаків 2005-2006 р.н. На змаганнях Світловодськ представили 4 вихованці КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз), які завдяки наполегливій роботі над собою та постійним тренуванням повернулися додому з нагородами.
Як повідомив нам тренер юнаків Олександр Дорошенко, обласний чемпіонат – це відбірковий етап перед регіональним чемпіонатом України, який відбудеться 23-27 березня у м.Умань. Юні боксери нашого міста продемонстрували зразкову підготовку до турніру і стали абсолютними фаворитами. Усі 4 вихованці КДЮСШ вибороли переможні I місця. У віковій категорії 2005-2006 р.н. перемогу здобули Максим Замишляєнко (43 кг) та Артем Єгоров (58 кг). Серед боксерів 2007-2008 р.н. найкращі результати в Артема Пастушенка (32 кг) та Єгора Осадчого (34 кг). До речі, Єгор (2009 р.н.) боровся зі старшим за вікомсуперником, втім це не завадило його здолати і стати кращим.
Як і завжди, особливу вдячність за матеріальну підтримку в організації поїздки Олександр Дорошенко висловлює директору ТОВ «Світекоенерго» Олександру Покорі. Жодна поїздка світловодських боксерів на змагання не обходиться без його сприяння.
Яна Боровська,
фото надане Олександром
Дорошенком
Дорошенком
