» » В Олександрії провели в останню путь нашого земляка Валерія Скоренцова

В Олександрії провели в останню путь нашого земляка Валерія Скоренцова


11 листопада в Олександрії провели в останню дорогу 35-річного старшого лейтенанта Валерія Скоренцова, який віддав своє життя за право жити під прапором України, у бою з російським агресором 8 листопада. 

Рідні, близькі, друзі, жителі міста Олександрії і села Федірок Великоандрусівської сільської ради Олександрійської сільської ради, звідки родом загиблий в українсько-російській війні воїн Валерій Скоренцов, зібралася о 10:00 у Будинку культури "Світлопільський", аби попрощатися з ним. 

Після звершення чину відспівування, який провів військовий капелан отець Володимир, начальниця районної військової адміністрації Ольга Коріненко, міський голова Сергій Кузьменко, заступник командира військової частини 3011 Національної гвардії України по роботі з особовим складом полковник Юрій Ізраїлов подякували Валерію за те, що завдяки ньому Олександрія зустріла новий день, відзначили, що у місті небагато людей, які б не знали Валерія, для багатьох він був прикладом справжнього українця, висловили слова вдячності та підтримки родині загиблого. 

Завідувач Федірківської філії комунального закладу "Глинський ліцей Великоандрусівської сільської ради" Микола Хоменко від імені громади села Федірок подякував Валерію за те, що той захищав кожного з українців, згадав його найкращі риси, зокрема патріотизм і громадянську свідомість, уміння гостро відчувати несправедливість та щиро проявляти чуйність і любов. Після чого присутні попрощалися із загиблим та утворили скорботну колону для супроводу до місця поховання. Поховали воїна на військовому кладовищі під залпи останнього салюту.Валерій Скоренцов народився 14 липня 1987 року у селі Федірках колишнього Світловодського району. Після закінчення школи вступив до Олександрійського професійно - технічного училища №7 за спеціальністю автослюсар. Продовжив навчання в педагогічному коледжі ім. Василя Сухомлинського за фахом вчитель фізичного виховання. У 2013 році закінчив Глухівський національний педагогічний університет ім. Олександра Довженка, отримавши кваліфікаційний ступінь магістра за фахом викладач фізичного виховання, вчитель фізичної культури і валеології, керівник спортивних секцій, організатор туристичної роботи. Із 2014 до 2016 року працював вчителем фізичної культури в ліцеї інформаційних технологій Олександрійської міської ради. Із 9 вересня 2016 по 27 липня 2022 року служив в окремому загоні спецпризначення Центрального територіального управління Національної гвардії України. Із 27 липня проходив службу у військовій частині 3011 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України на посаді командира 3-го взводу оперативного призначення роти (на бронеавтомобілях) батальйону оперативного призначення. 

Нацгвардієць Валерій Скоренцов загинув 8 листопада на Херсонському напрямку. У скорботі залишилися дружина, донька, батько, дві сестри і брат.

Світла пам'ять… 

У фоторепортажі обличчя військовослужбовців заблерені задля їхньої безпеки.

Аліна Семенова
Фото: Богдан Дроздов
Відео: Аліна Семенова

Більше фото тут: Інтернет-видання "Світловодськ"
[img][/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Осінь спортивна: корнхол, спартакіада та чемпіонат області з шахів і шашок
Віримо у перемогу і щасливе майбутнє наших дітей!
Світловодська КДЮСШ №1 зібрала 50 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
В Олександрії завершився Всеукраїнський турнір з професійного боксу
«Вітаю Анастасію Мисник!» - Шульга
Мультiмедиа
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!
«Виходьте бігом! Виходьте бігом!» – волав і виштовхував за двері журналістку Світловодський міський голова (ДОПОВНЕНО)
На розвалинах ЗЧМ, якому могло би виповнитися 60 років
Запрошуємо майбутніх першокласників до Нової української школи!
Не забудемо. Не пробачимо. Переможемо!