» » Громаді Олександрійського району представили нову голову РДА

Громаді Олександрійського району представили нову голову РДА


29 березня у залі засідань районної державної адміністрації відбулося офіційне представлення голови Олександрійської районної державної адміністрації Ольги Коріненко, призначеної на цю посаду розпорядженням Президента України від 24 березня 2021 року №216/2021-рп «Про призначення О. Коріненко головою Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області».

Представити активу району новопризначеного голову прибули голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Назаренко, його заступник Світлана Лобанова та голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

У своїй промові Андрій Назаренко зазначив про те, що Олександрійський район – перший із чотирьох новоутворених районів отримав свого керівника. «Ольга Анатоліївна – досвідчений управлінець. В умовах нового формату адміністративно-територіального устрою Кіровоградщини завдань і викликів буде багато. Але я переконаний, Ольга Анатоліївна впорається», – сказав Андрій Назаренко. 

Виступаючи перед присутніми, новопризначена очільниця району наголосила, що усвідомлює велику відповідальність за роботу, враховуючи зміни та реформи, які сьогодні впроваджуються в державі. Висловила сподівання на тісну співпрацю органів державної влади з органами місцевого самоврядування, депутатським корпусом, представниками бізнесу, громадськими організаціями для того, щоб приймати найбільш ефективні, а не болючі рішення в районі, гарантуючи порядність, чесність і відкритість.

Відомо, що посадовиці 53 роки. До цього призначення вона працювала головою Олександрійської районної ради. 

«СВ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
ЦВПВ інформує: «Нові старти і нові перемоги!»
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Два «золота» і одну «бронзу» привезли вихованці ЦВПВ з Кропивницького!
Світловодські «Зухвалі» – чемпіонки області з волейболу!
Світловодські «Комети» не дали суперникам жодного шансу на перемогу!
Мультiмедиа
Світловодські «Комети» – чемпіони України!
Вокалісти радували комунальників піснями, а міський голова грамотами
Володимир Петров порадував жителів Ревівки на щедру Масляну!
Весело і змістовно проводжали зиму у Світловодську
Приймальне відділення Світловодської ЦРЛ на стадії завершення