» » Придивляйтеся до масла «Селянського» у магазинах! Це може бути фальсифікат
Всі новини

Придивляйтеся до масла «Селянського» у магазинах! Це може бути фальсифікат


Встановлено невідповідність масла солодковершкового «Селянське» з вмістом жиру 72,5% виробництва ПАТ «Веселинівський завод СЗМ» за мікробіологічними показниками.

Світловодське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області з цього приводу повідомляє:

"До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшла інформація від адміністрації Державної прикордонної служби України про встановлення невідповідності масла солодковершкового «Селянське» з вмістом жиру 72,5% виробництва ПАТ «Веселинівський завод СЗМ», Миколаївська область (партії 10, 12, 13, 15 від 09.09.2019 року, партія 28 від 12.09.2019 року) за мікробіологічними показниками. А саме: при проведенні лабораторних досліджень заначеного виду продукції, у зразках від 09.09.2019 року було встановлено перевищення нормативних показників за кількістю мезофільних аеробних та факультативно-анаеробних мікроорганізмів(МАФАМ), виділено синьогнійну паличку та патогенні мікроорганізми роду Salmonella; а у зразках від 09,10,12.09.2019 року -  бактерії групи кишкової палички.

Зазначена продукція, що не відповідає законодавству про харчові продукти, повинна бути вилучена з обігу в місцях реалізації. У разі виявлення вказаного харчового продукту в торгівельній мережі міста, повідомляйте Світловодське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за телефоном 7-00-63 або  на e-mail: 03.dpss.kr@ukr.net".

«СВ» 
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Нашим "Кометам" і "Мавпи" по зубам. Навіть черкаські
До уваги любителів екстриму! Видовищний захід відбудеться у Світловодську!
Мультiмедиа
Господарський суд розглянув справу щодо СП ТОВ «Світловодськпобут» (ОНОВЛЕНО)
ІНТЕР показав "холодні" мітинги у Світловодську
ТСН попереджає: попереду - похолодання
Світловодськ мерзне, запевняє ICTV
Тепло Світловодську потрібно вже сьогодні! - розповідають "Подробиці" каналу "Інтер"