» » Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!

Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!

19 серпня у Кременчуці відбувся черговий етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед кадетів — команд U-16, у якому достойно виступили  дві світловодські команди: «Комети-1» та «Комети-2» КДЮСШ (директор Василь Мороз, тренер Володимир Лисак).

У цих змаганняхвзяли участь 14 команд з Києва, Харкова, Полтави, Запоріжжя, Кременчука, Світловодська, яких розподілили на чотири групи, де по дві кращі команди виходили до чвертьфіналу.

Упідсумку непростий шлях до фіналу пройшли команди «Комети-1» (Світловодськ)та «PUSH-TEAM» (Кропивницький). Наші поступилися гравцям з обласного центру з рахунком 8:10, виборовши друге місце на черговому етапі чемпіонату України.

Коментує спортивну подію тренер «Комет» Володимир Лисак:

«Перш за все, хочу відзначити хорошу гру капітана команди Івана Власюка,  гравців Нікіти Кодака, Марка Салтикова, Олександра Мережі. Друге місце на етапі чемпіонату України – це гарний результат!

Ми команда класичного баскетболу 5х5, але вирішили подати заявку на черговий етап чемпіонату України з баскетболу 3х3, якийФедерація баскетболу проводить у міжсезоння, коли немає великого баскетболу. Змагання з баскетболу 3х3 проводяться на вулиці, де є спеціальне покриття. Це олімпійський вид спорту, між іншим.

До Кременчука ми поїхали двома командами і у чвертьфіналі грали між собою. До фіналу вийшли з командою «PUSH-TEAM» (Кропивницький).На жаль, програли досвідченим гравцям з рахунком 8:10. Але, якщо в одному з турів займаєш 1 або 2 місце, автоматично потрапляєш у фінал. Тож, у суботу, 26 серпня, ми їдемо в Київ на чемпіонат України, будемо грати на Контрактовій площі. Організатори обіцяють онлайн трансляцію, слідкуйте за нами і вболівайте!»