» » Світловодська народна гра у незаконне звільнення триває. Результати приголомшують! Частина третя

Світловодська народна гра у незаконне звільнення триває. Результати приголомшують! Частина третя

                                                Роман Шумейко

Керівників та працівників бюджетних установ продовжують незаконно звільняти. Головні причини: не наш, висловлює свою думку з приводу і без, потреба негайно «пристроїти» на посаду молодого і перспективного. Але ж про це не пишуть у розпорядженнях! «Організовують» прогули, вишукують порушення присяги державного службовця, залучають морально нестійких перевіряльників з області, щоб склали «розстрільний» протокол про невиплату заробітної плати тощо. Суди визнають розпорядження про звільнення протиправними, скасовують розпорядження, поновлюють на роботі. Мільйони гривень з міського бюджету та комунальних підприємств йдуть на виплати середнього заробітку на час вимушеного прогулу, спричиненої моральної шкоди, судового збору тощо. Історій таких десятки, а загальна сума вже виплачених і ще не виплачених коштів перевищує чотирнадцять мільйонів гривень

Роману Шумейку КП “Світловодський комбінат комунальних послуг” виплатив 223 тис. 445 грн


Як ми вже повідомляли, міська влада прагне забезпечити посадами усю свою команду, звільняючи попередників. Нагадуємо давню історію директора КП “СККП” Романа Шумейка, яка розпочалася 14 травня 2021 року і триває до цього часу. Як і у випадку з начальником управління освіти, міський голова Андрій Маліцький і тут неодноразово наступив на одні і ті ж граблі. Та Бог би з ним, але ж кошти на виплати взяли не з його кишені... Читайте!

03 травня 2022 року Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області виніс рішення по справі № 401/1694/21 за позовом Шумейка Р.Л.до Світловодського міського голови Маліцького Андрія Івановича, Світловодської міської ради Кіровоградської області, Світловодського міського комунального підприємства "Комбінат комунальних послуг", третя особа - Фонд соціального страхування у Кіровоградській області, про визнання протиправним та скасування розпорядження про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, яким позов задоволено,визнано протиправним та скасовано розпорядження Світловодського міського голови №386-к від 13 травня 2022 року "Про звільнення Шумейка Р.Л. ", поновлено Шумейка Р.Л. на посаді директора Світловодського міського комунального підприємства "Комбінат комунальних послуг" з 14 травня 2021 року, стягнуто зіСвітловодського міського комунального підприємства "Комбінат комунальних послуг", на користь Шумейка Р.Л. середній заробіток за час вимушеного прогулу, починаючи з 14 травня 2021 року по 03 травня 2022 року, в сумі 223445 (двісті двадцять три тисячі чотириста сорок п`ять) гривень 79 копійок, стягнуто з Світловодського міського комунального підприємства "Комбінат комунальних послуг" на користь Шумейка Р.Л. судовий збір в сумі 908 (дев`ятсот вісім) гривень.

Постановою Кропивницького апеляційного суду від 04 жовтня 2022 року № 401/1694/21; провадження № 22-ц/4809/770/22рішення Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області від 03 травня 2022 року по справі № 401/1694/21 залишено без змін, а апеляційну скаргу Світловодського міського голови Маліцького А.І. – без задоволення.

14 листопада 2022 року ухвалою Верховного Суду у складі колегії суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Світловодського міського голови Маліцького Андрія Івановича на рішення Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області від 03 травня 2022 року та постанову Кропивницького апеляційного суду від 04 жовтня 2022 року усправі за позовом Шумейка Р.Л. до Світловодського міського голови Маліцького Андрія Івановича, Світловодської міської ради Кіровоградської області, Світловодського міського комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, - Фонд соціального страхування у Кіровоградській області, про визнання протиправним та скасування розпорядження про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

07 листопада 2022 року Світловодським міським комунальним підприємством «Комбінат комунальних послуг» виконано рішення суду та сплачено на користь позивача середній заробіток за час вимушеного прогулу, починаючи з 14 травня 2021 року по 03 травня 2022 року 223445 (двісті двадцять три тисячі чотириста сорок п`ять) гривень 79 копійок.

За рішенням суду міський голова поновив на посаді Романа Шумейка і знову звільнив. Той пішов по другому колу: добивається визнання звільнення протиправним, скасовує в судах друге розпорядження. Незабаром будемо мати інформацію з цього приводу. Поділимося.

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!