» » На відкритті виставки живопису «Тріо» і творчій настрій був потрійним

На відкритті виставки живопису «Тріо» і творчій настрій був потрійним


По-королівськи відкривали художню виставку «Тріо» 27 жовтня в Арт галереї «Наше місто», бо проводила його віце міс міського конкурсу «Чарівна україночка 2019» Ксенія Бондаренко. 

На прохання художниць вона наділа на голову корону (діадему), яку вони ж і допомогли їй вибороти днем раніше, взявши участь у творчому номері Ксенії. 

На відкритті виставки живопису «Тріо» і творчій настрій був потрійним, талановиті та енергійні художниці Катерина Грабенко, Анна Шевель та Яна Нетребко відверто та просто розповідали про себе та свою творчу діяльність. Усі троє у 2014 році закінчили Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю образотворче мистецтво. Після закінчення університету їхні творчі шляхи постійно переплітаються, а дружба міцнішає. Дівчата мають гарну традицію щороку виїздити на пленери мальовничими куточками України.

Катерина Грабенко, яка живе і працює у Світловодську, бере участь у всеукраїнських виставках, були у неї і персональні виставки у Києві. Працює в техніках акварельного, олійного та акрилового живопису. Її роботи знаходяться у приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Іспанії.

Яна Нетребко – з Прилук. Вона теж неодноразово брала участь у виставках у Києві. Має досвід роботи у міжрегіональному центрі ювелірного мистецтва у Києві, вона  викладач мистецтва. Наразі працює у власній майстерні художнього татуювання. Роботи Яни виділяються особливим філософським пошуком внутрішнього світу людини.

Анна Шевель – з Києва, бере участь у всеукраїнських виставках, мала персональні виставки у Києві. Нещодавно відкрила художню студію для дітей та дорослих «Шедевр» у столиці України. Її роботи знаходяться у приватних колекціях України, Швеції, Туреччини, Ізраїлю, Німеччини, Росії, Словаччини. Художниця працює в стилі реалізму в техніках олійного та гуашевого живопису. Улюблений жанр –   пейзаж.

На відкриття виставки прийшли друзі та прихильники творчості художниць. Художник Анатолій Сіромаха порівняв дівчат з грецькими богинями та побажав творчого успіху.

Привітав художниць і медальєр, член спілки художників України, Вячеслав Попов. Він розповів зворушливу історію про те, як допомагав Катерині Грабенко готуватися до вступних іспитів в університет.

Особливу атмосферу заходу створювали вихованці Світловодської дитячої музичної школи: Софія Стельмахова, Ліза Яблуновська, Інна Зеркаль, Таїсія Коваль, Марія Романюк та Анна Алексахіння.

Цього ж дня в малому залі Арт галереї було презентовано виставку «Майбутнє дітей України вільне від наркотиків». Презентувала виставку керівниця репетиторського центру «ABC school». Вона вручила нагороди та подарунки  дітям, які взяли участь у виставці.

Олена Ромашкіна
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
«Добрада»: шашки у теплій атмофері
У ІІ турі чемпіонату України світловодським «Кометам» не було рівних
Приз і оплески чемпіонові Бендюку
Автомобілісти Світловодська відзначили професійне свято яскравими змаганнями
Мультiмедиа
Третя світловодська школа, нарешті, відновила заняття
Спортклуб «Легіон» опікується не лише «жиробасами», собаками, а й наркозалежними
Спільна мета – дати містянам якісне тепло – має об’єднувати – Сапянов
Боротьба за тепло продовжується!
Хочете оформити субсидію, не виходячи з дому?