» » Усі житлові будинки будуть підключені до теплопостачання через півтора тижня!

Усі житлові будинки будуть підключені до теплопостачання через півтора тижня!


Таку заяву зробив директор СП ТОВ «Світловодськпобут» Сергій Московський на позачерговому  засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 19 листопада 2019 року. Виходить, що чекати доведеться до 1 грудня. Тримайтеся, світловодці!   

Перед початком пленарного засідання сесії міськради, 19 листопада, депутати міської ради під оплески жителів міста, які прийшли до сесійної зали, буквально змусили Юрія Сапянова, секретаря міської ради, на якого за законом покладено обов’язки міського голови, негайно провести засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, щоб оголосити надзвичайний стан у Світловодську.  

Сіли за стіл у кабінеті першого заступника міського голови Олени Балюк, поговорили. За підсумками засідання ухвалили рішення  - направити документи до Кіровоградської ОДА, де аналогічна обласна комісія з питань ТЕБ і НС має визначити, чи потрібно оголошувати надзвичайну ситуацію у Світловодську. Але таке рішення не задовольнило депутатів, тож Юрій Сапянов провів ще одне засідання надвечір цього ж дня. 

Головуючий проінформував присутніх членів комісії і депутатів міськради про свою спробу проінспектувати котельні міста і теплові мережі міста. Разом з Оленою Балюк їм вдалося зазирнути на територію котельних, але ні людей, ні техніки вони там не побачили. 

Чи готувалося підприємство до опалювального сезону, спитали у Сергія Московського. Директор підприємства впевнено відповів: не те що на 92%, як було заявлено у вересні, а на всі 100%! Усі акти складені, підписані, інакше «Нафтогаз» не дозволив би відкрити вентиль. Але є технічні негаразди. Учора, наприклад звітували про підключення 45 будинків, а сьогодні їх залишилося лише 40, бо порвало трубу у тепломережі і не яку-небудь, а діаметром 300 мм. І далі сипав фактами про незадовільний технічний стан обладнання. Наприклад, на котельні №2  «спалено два котли, будемо по колу заварювати…». Далі директор подякував Олені Балюк, яка «підсобила» слюсарями з управляючих компаній, Людмилі Гетьманець за бригаду ремонтників з водоканалу. 

«Люди працюють цілодобово, спимо на котельних…» – запевняв комісію Московський.

 А на запитання, коли ж буде тепло, сказав: 

«Тепло прийде до всіх будинків, але потрібен час…». 

Коли депутати поцікавилися, скільки часу, відповів: 

«Півтора тижня, не менше!»

Тож робимо висновок, що оптимістична інформація з посиланням на прес-службу Кіровоградської ОДА, яку розповсюдили мало не всі обласні видання: 

«Усi шiсть котелень теплопостачального пiдприємства «Свiтловодськпобут» працюють у штатному режимi. Тепло подається до 75 житлових будинкiв, шести дитячих садкiв. Триває пiдключення трьох шкiл та низки iнших об’єктiв соцiальної iнфраструктури», не відповідає дійсності. 

На 20 листопада до централізованого опалення підключено лише одна школа, потеплішали батареї у семи дитячих садках, були спроби обігріти 75 будинків з 246. Якби ж то не суцільні пориви, з якими не можуть швидко впоратися ремонтні бригади. А запрошувати спеціалістів з Олександрії чи Кропивницького дуже дорого, вважає Сергій Московський

Щодо надзвичайної ситуації у місті. Визнати те, що відбувається у Світловодську надзвичайною ситуацією (чи станом), може лише Кабінет Міністрів за поданням ОДА, розповідає нашому виданню Олена Балюк. Тож рішення комісії таке: 

«Проінформувати голову Кіровоградської ОДА, що СП ТОВ «Світловодськпобут» не в змозі самостійно справитись з теплопостачанням у місті та потребує технічної допомоги з боку обласних організацій. Термін виконання - негайно». 

Але думка директора Московського інша – самі впораємося! [img]
[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
2 коментар ів
  1. Олег Семенюк
    Пусть сам в траншеи лизе
  2. Валерий Баскоев
    А сам пан С.Московський має індивідуальне опалення?
Популярне
Антон Пустовіт повернувся!
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Мультiмедиа
Олена Шангіна про свою музичну творчість: "Ставлюся до цього як до звичайного хобі"
Олександр Звінцов з Москви про Донбас. Що то було?
Ринок «Світанок» з новим керівником! (ДОПОВНЕНО)
Бажаємо відродження Світловодську!
Як відзначалася дуже крута дата – рік відриву перед 30-річчям