» » Нових поривів теплотрас не виявлено

Нових поривів теплотрас не виявлено


За оперативною інформацією щодо теплопостачання у Світловодську, зранку 29 листопада всі котельні продовжують працювати у повноцінному режимі. 

Цітуємо інформацію, розміщену на сайті Кіровоградської обласної державної інформації:

«У Світловодську в повноцінному режимі продовжують працювати всі котельні. Поступово підвищується теплоносій від котелень №2 і №3.

Нових локальних поривів не виявлено. Два пориви біля дитячого садка №7 і трьох будинків на вул. Ювілейній ремонтники мають ліквідувати сьогодні.

Згідно технологічних вимог і температурного режиму на вулиці, температура подачі тепла в системі підвищується поступово, але щоразу збільшується для досягнення рівня, що відповідає санітарним нормам.

«СВ»
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
3 коментар ів
  1. Utjhubq Rbhbkjd
    Уважаемые! Когда улица Павлова (двухэтажные дома 1, 3, 7, 9) будет подключена к отоплению? Батареи абсолютно, от слова "совсем", холодные от самого 15 октября! Но октябрь был тёплый. А вот ноябрь уже заканчивается и что? А по Вашим сообщениям к теплу подключен весь город...почти весь.
  2. Baltross
    не вводите людей Украины в заблуждение пожалуйста.В Светловодске как небыло отопления так и нет.Почти 90 процентов домов стоят с холодными батареями.оставшиеся 10 процентов-это дома с печным отоплением или индивидуальным.прежде чем писать статьи,приедте в город да походите по квартирам или поспрашивайте у людей как им живется в квартирах от +6 градусов
  3. Ірина
    Щоденно читаю інформацію розміщену на сайтах ОДА та ін. і просто втрачаю надію на виправлення ситуації у м. Світловодську, бо ми тут просто замерзаємо у своїх квартирах. Але тим не менш високопосадовці із області доповідають, що у Світловодську все добре і котельні працюють у сталому режимі. У мене виникає запитання - на кого вони (котельні) працюють? Вдома 14 градусів, а на роботі взагалі 10. І так по всьому місту, але ж високопосадовці доповідають, що у нас тепло у домівках. Верх цинізму наступив, коли по всьому місту поставили 7 пунктів обігріву, і запросили туди психолога, а нас запросили у разі потреби звернутись до нього. Я як мешканка міста Світловодська запрошую представників влади та керівництво Світловодськпобу відвідати психіатра.
Популярне
Острів Змитниця, острів пам’яті та звитяги
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Мультiмедиа
Сміттєвоз прибув до ККП – є на що глянути! (ДОПОВНЕНО)
Марину Салабутіну надихнув захід сонця над Кременчуцьким водосховищем
Нові сміттєві контейнери «не захотіли» брати участь у саботажі
Галявинка біля Великого озера у Світловодську нині виглядає ось так…
Про що розповіла Любомира Мандзій?