» » Добрий день! Компанія «Укртелеком» слухає…

Добрий день! Компанія «Укртелеком» слухає…


Так скаже вам привітна дівчина – Наталія Інякіна, провідний спеціаліст з продажу та обслуговування, якщо ви зайдете до відділення «Укртелекому», що на вулиці Ювілейній у Світловодську, або ж зателефонуєте за номерами: 7 00 27, 7 00 30. 

Відділення обслуговування абонентів працює у Світловодську з вересня 2019 року. Але ж про цей радісний факт ми не знали і якби не довелося відмовлятися від міських  телефонів, які зі зростанням  популярності мобільних втратили своє призначення. Тож ділимося важливою інформацією з тими,  хто користується міським телефонним зв’язком  та Інтернетом від «Укртелеком». 

Починаючи з травня, жителі Світловодська потерпали від  того, що жодне питання з приводу телефонного зв’язку і користування Інтернет не можна було вирішити на місці. Куди нас тільки не відправляли! Найближче – це до Онуфріївки! 

Тепер приватні особи можуть звертатися до відділення у Світловодську за графіком: понеділок, вівторок, середа – з 12:45 до 17:00, четвер –  з 9:30 до 12:00, п’ятниця – з 8:00 до 12:00. Юридичних осіб відправляють до Олександрії, бо саме це місто є місцем дислокації керівництва відділення. 

Цей графік діє до кінця року, далі – можливі зміни. На жаль,  зараз спеціаліст перебуває на навчанні, тож звертатися можна лише з 9 грудня.

Нам вдалося також з’ясувати, що відмовитися від міського телефону можна навіть без заяви, але треба   відвідати відділення з паспортом. Спеціаліст заповнить форму у комп’ютері, спитає про причину відмови і перешле цю заяву далі. Через 7 діб вам припинять нарахування за послугу. 

Цікаво також, що Кіровоградська філія «Укртелеком» припинила своє існування і тепер нас обслуговує Дніпропетровська (м.Дніпро).  Актуальну інформацію можна побачити на сайті ukrtelekom.ua.

Автор: Тетяна Дроздова

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
Мультiмедиа
Районний будинок культури створив справжню казку для глядачів! (ДОПОВНЕНО)
Мистецтвом перемагаємо, мистецтвом живемо, мистецтвом об’єднуємося! (ДОПОВНЕНО)
Ранок 8 січня розпочався приємно: у «СВ» колядували
Залишайтеся з «Вечіркою» у 2020 році!
На центральній площі Світловодська запалили новорічну ялинку