» » Третя світловодська школа, нарешті, відновила заняття

Третя світловодська школа, нарешті, відновила заняття


Спеціалізована загально-освітня школа з поглибленим вивченням іноземних мов №3 сьогодні, 9 грудня, відновила заняття на радість учням і батькам. Температура повітря у приміщеннях досягла санітарної норми – 17-18 градусів тепла. 

Тепло ми відчули одразу, як тільки переступили шкільний поріг.  Завгосп Лариса Тинченко і градусник нам показала, і запевнила, що тиск у рамці управління нормальний. 

Вікторія Лук’янчикова, заступник директора школи з навчально-виховної роботи  розповіла нам, що заняття відновили за повним розкладом, але розпочали на годину пізніше, з 9:00, уроки скоротили до 30 хвилин, перерви зробили по 5 хвилин, одну – 15, щоб діти встигли поїсти. Чому скорочено уроки? Тому, що до минулої неділі температура у приміщеннях коливалася від 3-х до 5 градусів тепла, потрібен час, щоб нагрілося не лише повітря, а й стіни, меблі, підлога. Чи всі діти прийшли до школи після тривалої перерви?  Так, переважна більшість прийшла, лише у 9-Б класі  були відсутні 5 учнів. Як будуть надолужувати згаяний під час вимушених канікул час? На це запитання Вікторія Володимирівна відповіла так:

«Займатися будемо за розкладом, але, безумовно, з певною інтенсивністю…  Нас попередили, що навчальний процес буде тривати й у червні, ми не проти, адже все одно працюємо у шкільних таборах, мовних школах…» 

Ми відвідали 5-Б клас, де був урок англійської мови, тож у класі була лише одна група. 

Чи тепло тут дітям? Аня Бондарцова, відповіла за всіх своїх  однокласників:   

«У нашому класі тепло, а якщо добре вдягнутися, то й жарко. Можна займатися спокійно!»

Лізу Яблуновську, Крістіну Піжук з 5-Б ми зустріли вже на подвір’ї школи після занять. Вони розповіли, що сьогодні відмінили урок фізкультури, тож замість семи уроків за розкладом, було шість. Дівчата раділи закінченню вимушених канікул, зустрічі з однокласниками і вчителями, а от чи впораються з пропущеними темами, не впевнені.  

[img]

[/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Олександр Бендюк – чемпіон міста з шахів
Мультiмедиа
Районний будинок культури створив справжню казку для глядачів! (ДОПОВНЕНО)
Мистецтвом перемагаємо, мистецтвом живемо, мистецтвом об’єднуємося! (ДОПОВНЕНО)
Ранок 8 січня розпочався приємно: у «СВ» колядували
Залишайтеся з «Вечіркою» у 2020 році!
На центральній площі Світловодська запалили новорічну ялинку