» » Із Миколою Середенком розірвали контракт, граничну чисельність працівників закладів освіти зменшили, Віталію Німцю подякували за роботу

Із Миколою Середенком розірвали контракт, граничну чисельність працівників закладів освіти зменшили, Віталію Німцю подякували за роботу


Сорок четверта сесія Світловодської районної ради сьомого скликання відбулася 1 листопада у сесійній залі адмінбудинку за участю 18 депутатів, головував Роман Домбровський. Депутати ухвалили рішення з 16 питань порядку денного. Про ті, що мають суспільний інтерес, коротко.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за перше півріччя 2019 року звітувала Наталія Гаврилюк, перший заступник голови Світловодської районної державної адміністрації. 

«Програма економічного і соціального розвитку району є основною програмою, за станом виконання показників якої здійснюється оцінка діяльності райдержадміністрації», – підкреслила доповідач. 

Далі вона навела низку цифр і фактів, які свідчать про те, що Світловодський район за результатами проведеного обласною державною адміністрацією моніторингу соціально-економічного розвитку міст і районів області у січні-червні 2019 року посідає 4 місце. Зокрема, підтвердженням цього результату є те, що на кожного мешканця району в середньому припало 19793,3 грн реалізованої промислової продукції, що становить 102,9% до січня-червня 2018 року. Доходи місцевого бюджету у розрахунку на 1-го мешканця району становлять 2963,0 грн, а це вже 2 місце серед районів області. За фінансовою самодостатністю район посідає 4 місце.

За ІІ квартал 2019 року порівняно з відповідним періодом 2018 року середньомісячна номінальна заробітна плата, нарахована одному штатному працівнику по підприємствах, установах, організаціях (юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) зросла на 28,8% і становила 8812 грн, що в 2,1 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн). Розмір заробітної плати по району перевищив середній показник по області на 6,3%. 

Доповідала Наталія Гаврилюк і про 7 інвестиційних проектів, які реалізовуються в районі: сонячні електростанції, будівництво тепличного комплексу та інші. Говорила і про реалізовані проекти та про ті, що наразі спрямовуються на проведення комплексних заходів з покращення матеріально-технічного стану закладів соціальної сфери району. Звіт взяли до відома. 

Далі депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, пізніше внесли зміни до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року № 464 «Про районний бюджет на 2019 рік».

Без зайвих обговорень, після короткої доповіді голови комісії з питань законності і правопорядку, діяльності ради, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї і молоді, соціального захисту та засобів масової інформації Олександра Кондратенка ухвалили рішення про розірвання контракту з директором КЗ   «Павлівське НВО» Миколою Середенком. Рішення постійної комісії з питань законності і правопорядку, діяльності ради, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї і молоді, соціального захисту та засобів масової  інформації від 24 жовтня 2019 року № 489 «Про розірвання контракту з директором КЗ «Павлівське НВО» Середенком М.В.» взяли до відома, контракт з директором НВО розірвали згідно з пунктом  1 статті 36 Кодексу законів про працю України з 1 листопада 2019 року. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації Ларисі Сачевській доручили провести процедуру звільнення Миколи Середенка.

Ще одне резонансне рішення ухвалила райрада – «Про внесення змін до рішення сесії районної ради від  06 вересня 2018 року № 395 «Про затвердження граничної чисельності штатних працівників закладів освіти району». Йдеться про приведення у відповідність до нормативних актів і здорового глузду роздутих штатів навчальних закладів району. 

Депутати затвердили граничну чисельність штатних працівників комунального закладу «Глинське навчально-виховне об’єднання  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» у складі 59,35 штатних одиниць, в тому числі адміністративного персоналу 9 штатних одиниць (крім чисельності педагогічних ставок, які формуються згідно з навчальними планами, затвердженими Міністерством освіти і науки України), а саме: директор – 1, заступник директора з навчально-виховної роботи – 3, завідувач філії – 3, заступник завідувача філії з навчально-виховної роботи – 2. 

У   «Павлівському навчально-виховному   об’єднанні «Загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  гранична чисельність становитиме  66,65 штатних одиниць (крім чисельності педагогічних ставок, які формуються згідно з  навчальними планами, затвердженими Міністерством освіти і науки України), в тому числі адміністративного персоналу 9 штатних одиниць, а саме: директор – 1, заступник директора з навчально-виховної роботи – 3, завідувач філії – 3, заступник завідувача філією – 2. 

Затверджено граничну чисельність штатних працівників комунального закладу «Ліцей «Надія» у складі 34,75  штатних одиниць, в тому числі адміністративного персоналу 4 штатні одиниці, а саме: директор – 1, заступник директора з навчально-виховної роботи – 3. 

Керівникам комунальних установ також доручено попередити про скорочення штатів сторожів освітніх установ у кількості 20 осіб за умови  встановлення систем спостереження у закладах освіти.

Насамкінець пленарного засідання сесії достроково припинили повноваження депутата Світловодської районної ради сьомого скликання Віталія Німця, враховуючи його особисту заяву. Віталій Німець нині мешкає у Києві, тому і написав заяву про складання повноважень. Голова районної ради  подякував депутату за роботу і побажав успіхів. 
[img][/img]

Автор: Тетяна Дроздова

Фото: Ігор Котляров

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Мультiмедиа
А у Світловодську – волейбол!
У Світловодську вшанували Героїв Небесної сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
У Світловодську вшанували учасників бойових дій на території інших держав (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
Світловодськ. Вадим Бойко. Роковини біля обдертої стіни
«Незвичайна історія» заради порятунку Лізи Брусенцевої