» » Жінка, яка вбила качалкою брата, своє «відсиділа» поки тривало слідство

Жінка, яка вбила качалкою брата, своє «відсиділа» поки тривало слідство

Цими днями Світловодським міськрайсудом поставлено крапку у справі, що у лютому 2017 року наполохала мешканців одного з сіл Онуфріївського району.

Не вдаючись до нудних слідчих подробиць, тоді, майже три роки тому, жінка, на прохання свого брата, прийшла прибратись у його будинку. Останній же, як стверджують свідки, був ще тим типом – регулярно пиячив, після чого руки розпускав. Навіть – на їхню матір. От і того злощасного дня, стверджує засуджена, її брат кинувся на неї з ножем. Захищаюсь, вона, вхопивши перше, що попалося їй під руку – дерев’яна качалка, якою розкачують тісто – і вдарила свого кривдника. І так кілька разів…

«… Три забійні рани на голові з локалізацією на рівні брів з обох боків і лівою вушною раковиною, садно на спинці носа, садно в лівій вилицюватій області з переломом вилицюватої кістки, двосторонній перелом нижньої щелепи в центральній частині і на рівні кута нижньої щелепи ліворуч, великий крововилив на обличчі…» – йдеться у висновку судово-медичної експертизи.

І ось суд. Врахувавши всі обставини справи, він призначив обвинуваченій п’ять років позбавлення волі. Але, прислуговуючись п’ятою частиною 72-ї статті КК України, а саме з розрахунку один день  попереднього ув`язнення за два дні позбавлення волі та враховуючи повне фактичне відбуття обвинуваченою призначеного покарання – обмежився відбутим строком покарання.

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Харківська бронза Олександра Бендюка
Басейн у міському спорткомплексі відкриється на Миколая!
Що спільного між товстуном і наркозалежним?
Мультiмедиа
У Світловодську вшанували Героїв Небесної сотні (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
У Світловодську вшанували учасників бойових дій на території інших держав (ФОТОРЕПОРТАЖ. ДОПОВНЕНО)
Світловодськ. Вадим Бойко. Роковини біля обдертої стіни
«Незвичайна історія» заради порятунку Лізи Брусенцевої
Проблеми Світловодська у новій аналітичній програмі «Експертер»