» » Якщо квартплата йде не туди, можна втратити субсидію

Якщо квартплата йде не туди, можна втратити субсидію


Така ситуація склалася зі мною – мешканцем одного з будинків на вулиці Мистецькій. Та директор КП «Житлосервіс-2012» Микола Канупер запевнив: йому чужого не треба.

Віднедавна на під’їздах старої частини міста, які від 1 липня 2019 року з балансу КП «Житлосервіс-2012» підпорядкувалися на баланс керуючої компанії «Борисфен», з’явились оголошення про те, що мешканці того чи іншого будинку, виявляється, квартплату сплачували не «Борисфену», а «Житлосервісу». Кількість введених в оману мешканців нам уточнити не вдалося. Але наявність оголошень свідчить, що таких громадян чимало. 

«Борисфен» радить таким мешканцям звертатися до «Житлосервісу» з заявами, щоб той сплачені не за тими реквізитами кошти перенаправляв на «Борисфен». У разі відмови, йдеться в оголошеннях, треба звертатися на телефон Гарячої лінії Кіровоградської ОДА: 1545.  Адже це дуже важливо – комунальні борги можуть стати причиною ненадання субсидій.

«Ми це розуміємо і гроші повертаємо. Через брак вільних коштів, робиться це поступово, але рано чи пізно гроші будуть повернуті «Борисфену», аби тільки у заявників були відповідні квитанції», – сказав директор КП «Житлосервіс-2012» Микола Канупер (на фото), до якого ми звернулися за коментарем. 

За інформацією з інших джерел, подібна ситуація склалася наразі і з кількома ОСББ, які утворилися в будинках, що раніше обслуговувало це підприємство; і в  КП «Житлосвіт-2012», від якого у тому ж липні 2019 року  кілька будинків переведено на баланс КК «Господарник».

Автор: Віталій Асауленко

Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
Вітаємо Чемпіонку України!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
А у Світловодську – волейбол!
Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» відбудеться у Світловодську
Дитячо-юнацька спортивна школа №1 підвищила свій статус
Мультiмедиа
Про що розповіла Любомира Мандзій?
Вічна пам'ять полеглим і мирного неба живим!
У Світловодську відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Весняночка-2020" (ДОПОВНЕНО. ФОТОРЕПОРТАЖ)
«Нехай в душі цвіте кохання» – так поетично назвали районне свято, присвячене 8 Березня
Музика – це мова душі!