» » Світловодські активісти у Кропивницькому захищали права споживачів води

Світловодські активісти у Кропивницькому захищали права споживачів води


Неприємні сюрпризи від ОКВП «Дніпро-Кіровоград» для споживачів води у вигляді підвищення тарифів та встановлення загально-будинкових лічильників, вартістю від 9 до 20 тис. грн за рахунок споживачів послуги спонукало активних громадян міста до участі в акції протесту у Кропивницькому.

20 лютого голова ГО «Громадський захист» Людмила Павловська, депутат міської ради Андрій Маліцький, представники  ОСББ, просто небайдужі жителі міста,  поїхали до обласного центру. На площі перед міською радою вони приєдналися до учасників мітингу протесту та розгорнули плакати зі своїми вимогами  до обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» та обласної адміністрації. 

Цього дня голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь, голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко  проводили круглий стіл з представниками силових структур і ГО «Народна булава». Тож в рамках правового захисту вимог нашої громади, депутат Світловодської   міської ради Андрій Маліцький озвучив комунальні проблеми нашого міста і звернувся до представників правоохоронних органів, щоб вони розглядали такі питання в законній площині. Обуренні представники нашого міста акцентували увагу і на негативних наслідках діяльності ОКВП «Дніпро-Кіровоград», який  не виконав свої зобов’язання правонаступника і не погасив кредит світловодського водоканалу, внаслідок чого будівля виконкому міськради, що була у заставі, була продана на торгах за 400 тис. гривень.

А голова Олександрійської ГО «Спілка шахтарів-інвалідів, потерпілих на виробництвах та козацтва України» Сергій Горбачов, організатор  ініціативної групи проти драконівських тарифів та антисоціального закону про комерційний облік водопостачання, передав  ОДА резолюцію мітингу-протесту щодо діяльності ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Зокрема, запропоновано провести позачергову сесію Кіровоградської обласної ради та винести питання про необхідність зміни Статуту ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у частині включення наглядової ради,  до якої яку повинні  увійти представники громадських організацій міст - споживачів води. Ініціативна група  звернулася до Президента України про необхідність втручання в кризову ситуацію щодо безконтрольного росту тарифів на водопостачання, а також прохання громад Світловодська та  Олександрії щодо скасування антисоціального закону про встановлення загально-будинкових лічильників.

Вікторія Архипова,
фото автора 
[img]
[/img]
Додати коментар
Або увійдіть через соціальні мережі
Популярне
“Добрадівці” побували на відкритому турнірі козацького багатоборства
Золоті призери чемпіонату міста Світловодська з футболу присвятили свою перемогу полеглому воїну Олександру Іванушку
Світловодські «Комети» будуть грати у фіналі чемпіонату України!
Дмитро Гонтар біг світловодською набережною, уявляючи, що біжить під київськими каштанами
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Мультiмедиа
У футбольному турнірі пам'яті Олександра Іванушка перемогла команда Світловодська
Світловодська громада попрощалася з Олександром Іванушком
Двісті дев'яту річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Світловодську (Доповнено)
Світловодськ попрощався з захисником України Сергієм Батяшовим
Щиро вітаємо всіх вчителів України з професійним святом!